Komunikat prasowy

Crypto.com: ENJ w DeFi Swap, 10 mln użytkowników platformy, DOGE w Supercharger

Jak co tydzień, podsumowujemy to, co wydarzyło się na platformie Crypto.com w ciągu ostatnich kilku dni. Rekord Crypto.com - 10 [...]

Data publikacji: 26 lutego 2021

bitbay
Jak co tydzień, podsumowujemy to, co wydarzyło się na platformie Crypto.com w ciągu ostatnich kilku dni.

Rekord Crypto.com – 10 mln użytkowników!

Crypto.com może pochwalić się nowym rekordem. Liczba użytkowników platformy przekroczyła 10 milionów. Baza ta podwoiła się w ciągu ostatnich czterech miesięcy, a przychody wzrosły 10-krotnie w samym 2020 roku.

Spalenie 70 miliardów CRO

Crypto.com ogłosiło, że dokonało spalenia aż 70 miliardów tokenów CRO. Może to wzmocnić wartość projektu.

Start mainnetu zaplanowany na 25 marca

To nie koniec newsów dot. rozwoju Crypto.com. Mainnet platformy, Crypto.org Chain, zostanie uruchomiony 25 marca 2021 roku. Sieć ma cechować się niskimi opłatami w kwestii płatności, projektów DeFi i tokenów NFT.

Nowe pary w Crypto.com App

W aplikacji Crypto.com są już dostępne nowe pary handlowe USDC. Użytkownicy mogą teraz handlować USDC w parach z MKR, KNC, MATIC, CHZ i SKL.

AVAX w Crypto.com App

Crypto.com otwiera się też na kolejne projekty. W aplikacji platformy dostępne jest już Avalanche (AVAX). Użytkownicy mogą teraz kupować i sprzedawać AVAX po prawdziwych kosztach bez opłat!

Kampania AVAX

To nie koniec informacji dot. AVAX. Użytkownicy aplikacji Crypto.com, którzy wezmą udział w ekskluzywnej kampanii projektu, będą mieli szansę na podzielenie się łącznie 40 000 USD w AVAX. Kampania wystartowała 25 lutego 2021 r. i potrwa do 11 marca 2021 r.

(Niedostępne dla obywateli i mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Chin lub Hongkongu)

DOGE w Superchargerze

Crypto.com ma przyjemność ogłosić, że DogeCoin (DOGE) będzie notowany w usłudze Supercharger, platformie dot. płynności dedykowanej projektom z rynku kryptowalut. Aby wziąć udział w projekcie, po prostu zarejestruj konto w aplikacji Crypto.com lub Crypto.com Exchange.

Crypto.com Exchange Lending dodaje XRP i LINK jako nowe waluty

Użytkownicy giełdy i usługi Exchange Lending mogą teraz pożyczać XRP i LINK, a do tego uzyskiwać dostęp do współczynnika pożyczki do wartości (LTV) do 50 proc..

Pożyczki giełdowe Crypto.com obsługują teraz USDC i USDC

Użytkownicy giełdy mogą teraz pożyczać środki pod zastaw swoich kryptowalut ze współczynnikiem pożyczki do wartości (LTV) do 50 proc.. Do programu pożyczek dodano obecnie depozyty USDT i USDC  jako zabezpieczenie.

DeFi Earn zintegrowane z Yearn Earn V2

DeFi Earn jest teraz zintegrowane z Yearn Earn V2.

ENJ w DeFi Swap

Enjin (ENJ) jest teraz dostępne na DeFi Swap. Użytkownicy mogą wymieniać ENJ, zarabiać prowizje stając się przy tym dostawcami płynności ENJ (LP) i zwiększać zyski nawet 20-krotnie stake’ując CRO.

Łącznie ENJ o wartości ok. 80 000 USD zostanie podzielone między osoby, które zostaną dostawcami płynności.

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.