Coinquista – polska giełda kryptowalut prowadzi emisję akcji

2019-03-13 Blockchain Kryptowaluty

Coinquista S.A., polska giełda kryptowalut i spółka wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych KNF, prowadzi aktualnie emisję akcji. By zainwestować […]

Coinquista S.A., polska giełda kryptowalut i spółka wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych KNF, prowadzi aktualnie emisję akcji. By zainwestować w firmę działającą na perspektywicznym rynku kryptowalut wystarczy kilkadziesiąt złotych. Wszyscy akcjonariusze mogą też liczyć na atrakcyjne bonusy.

Coinquista przeprowadza crowdfunding udziałowy przy współpracy z popularną platformą Beesfund. Spółka wystawia na sprzedaż 20% akcji. Koszt jednej akcji to 16 złotych, a wysokość minimalnej inwestycji ustalono na 48 złotych.

Celem emisji jest zebranie 4 milionów złotych. Coinquista zainwestuje zebrane fundusze w pozyskiwanie nowych użytkowników i dalszy rozwój produktu – planowane są dodatkowe funkcje oraz dedykowana aplikacja mobilna.

Wszyscy akcjonariusze otrzymają tokeny Coinquista Coin, uprawniające do handlu z niższą prowizją oraz do zniżek na dodatkowe produkty. Będą objęci również dożywotnią, priorytetową opieką zespołu Coinquisty i zyskają możliwość handlu bez prowizji. Przy wyższych inwestycjach przewidziane są atrakcyjne bonusy, takie jak fizyczne nośniki portfeli kryptowalut.

Dokładna oferta i progi wsparcia dostępne są na stronie emisji. W przyszłości spółka planuje debiut na giełdzie.

Link do strony, na której można kupić akcje Coinquista: https://coinquista.beesfund.com

Coinquista: o produkcie

Coinquista jest rozwijana od 2017 roku – spółka dysponuje już wyróżniającym się produktem gotowym do sprawnego obsługiwania klientów. Giełda pozwoli na bezpieczny handel i przechowywanie kryptowalut.

Dzięki opcji śledzenia najlepszych inwestorów i handlu pod opieką ekspertów, a także intuicyjnemu interfejsowi, Coinquista umożliwi bezproblemowe wejście w świat inwestycji. Dostęp do rozbudowanych statystyk i najpopularniejszych kryptowalut spełnią zaś oczekiwania wymagających i doświadczonych użytkowników.

Na stronie internetowej giełdy można zapoznać się z wykorzystywanymi przez nią rozwiązaniami oraz oferowanymi funkcjami. Pełną zdolność operacyjną Coinquista osiągnie w kwietniu bieżącego roku. Za development i design giełdy odpowiada 10Clouds – jedna z czołowych polskich firm tworzących oprogramowanie. Zespół 10Clouds zrealizował do tej pory ponad 20 projektów związanych z technologią Blockchain i ma na swoim koncie współpracę z takimi gigantami jak Baidu, Pinterest czy Asmodee. Zaangażowanie 10Clouds w projekt jest gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa i sprawnie działającej infrastruktury.

Coinquista w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego

22 stycznia bieżącego roku Coinquista została wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych. Wpis do rejestru oznacza, że Coinquista może legalnie świadczyć usługi płatnicze i potwierdza bezpieczeństwo użytkowników giełdy. Coinquista S.A jest jedną z pierwszych spółek umożliwiających handel kryptowalutami, które znalazły się w rejestrze. Spółka stara się o podobne uprawnienia również na innych rynkach, między innymi w Azji oraz Stanach Zjednoczonych.

coinquista

Rynek kryptowalut

Obecna kapitalizacja rynku kryptowalut wynosi około 130 miliardów dolarów. Dzienne obroty na najpopularniejszych giełdach liczone są zaś w setkach milionów dolarów. Właściciele Coinquisty szacują, że dzienny obrót na poziomie 1 miliona dolarów pozwoli firmie uzyskać około 120 000 dolarów miesięcznego przychodu.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z emisją akcji lub samym produktem, zespół giełdy chętnie udzieli dodatkowych informacji.

Kontakt

Strona emisji: coinquista.beesfund.com
Strona projektu: coinquista.com
E-mail: hello@coinquista.com

Tagi
akcje giełdy beesfund coinquista coinquista emisja emisja akcji giełda coinquista ireneusz pukin

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.