CoinDeal: zerowe wpłaty PLN przez Skrill oraz start rynku CDL

Komunikat prasowy

Giełda CoinDeal intensywnie wprowadza u siebie nowe udogodnienia  – pozytywnie zaskakuje nowymi akcjami promocyjnymi, czy funkcjonalnościami dla traderów. Począwszy od […]

Giełda CoinDeal intensywnie wprowadza u siebie nowe udogodnienia  pozytywnie zaskakuje nowymi akcjami promocyjnymi, czy funkcjonalnościami dla traderów. Począwszy od utworzenia własnego tokena CDL i przyznawaniu go swoim użytkownikom za darmo, w ilości 100 CDL. Dodajmy do tego wejścia na rynek amerykański, wprowadzenie nowego coina w ofercie, który może przejąć od BTC koronę na rynku kryptowalut, i wreszcie zaprezentowania ciekawych narzędzi dla traderów (wkrótce także w wersji rozszerzonej). To w wielkim skrócie, tylko niektóre z udogodnień dla klientów CoinDeal, wprowadzone na platformie handlowej w ciągu ostatnich miesięcy. Ale i to nie wszystko…

CoinDeal: darmowe wpłaty EUR i PLN

„Pamiętaj, że możesz swobodnie wpłacać EUR

– przypomina CoinDeal.

Powyższe jest możliwe dzięki ogólnodostępnym i tanim przelewom SEPA. Jakie plusy oznacza to dla klientów? Gwarantuje księgowanie środków do 3h (po zaksięgowaniu ich na rachunku bankowym) podczas dni roboczych z zerowym fee i do tego najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wkrótce użytkownicy z Polski otrzymają od giełdy mini wskazówki, jak unikając kosztów przewalutowania i zacząć w pełni korzystać z możliwości, jakie dają wpłaty EUR przez Mistertango.

Jakby tego było mało, CoinDeal dodatkowo oferuje swoim użytkownikom zerowe prowizje przy wpłatach PLN przez Skrill!

Start rynku CDL Token!

Jeśli powyższe informację przypadły Wam do gustu, to chcielibyśmy przypomnieć Wam, żewciąż można otrzymać swoje tokeny CDL. Aż 90% z nich zostanie rozdanych wśród społeczności! Każdy użytkownik dostanie ich minimum 100, za samą rejestrację, a wszystkie nierozdysponowane tokeny zostaną rozdane proporcjonalnie wśród osób, które odebrały swoją setkę.

Rynek CDL startuje 12 listopada. By otrzymać swoje tokeny, wystarczy tylko wejść w ten link, aby założyć konto i przejść etap weryfikacji tożsamości

Wartość pojedynczego coina będzie jasna dla wszystkich po oficjalnym starcie rynku zostanie ona ustanowiona przez wolny rynek, czyli popyt i podaż na giełdzie. To ciekawy eksperyment od strony ekonomicznej.

Użytkownicy będą mogli handlować tokenami na rynku CDL/BTC, CDL/USDT, a także CDL/EUR, jak i innych rynkach fiat w przyszłości.  

To wspaniała okazja, by otrzymać nie tylko darmowe tokeny, ale też zacząć korzystać z jednej z najlepszych giełd kryptowalut w Europie, za której powstaniem i rozwojem od początku stoją Polacy.

W tym wideo zobaczysz także, jak możesz wykorzystać swoje 100 CDL:

Oficjalny komunikat giełdy na temat startu rynku CDL: https://coindeal.com/pl-pl/news/12november

Oficjalna strona giełdy: https://coindeal.com/

Obserwuj CoinDeal na Facebooku i w innych mediach społecznościowych:
Facebook (wersja Polska): https://www.facebook.com/CoinDealPolska
Facebook (wersja Angielska): https://www.facebook.com/CoinDealOfficial/
Telegram: https://t.me/coindeal_comt
Twitter: https://twitter.com/CoinDeal_
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coindeal/
Medium: https://medium.com/@CoinDeal
Instagram: https://www.instagram.com/coindeal_com/
Reddit: https://www.reddit.com/domain/coindeal.com/
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2608398

Tagi
coindeal coindeal bezpieczeństwo coindeal rejestracja coindeal token giełdy kryptowaluty polskie giełdy kryptowalut tokeny cdl

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.