Giełdy kryptowalut

CoinDeal – giełda z własnym tokenem w czołówce europejskich platform

Giełda kryptowalut CoinDeal wystartowała w marcu 2018 i już po trzech miesiącach od rozpoczęcia swojej działalności znalazła się na wysokiej […]

Data publikacji: 8 lipca 2019

bitbay

Giełda kryptowalut CoinDeal wystartowała w marcu 2018 i już po trzech miesiącach od rozpoczęcia swojej działalności znalazła się na wysokiej pozycji w globalnych rankingach CoinMarketCap. Dzienne wolumeny CoinDeal przekraczają nawet 30 mln dolarów, co plasuje giełdę w czołówce Europejskich giełd kryptowalut. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez zaangażowanej społeczności, która doceniła pracę zespołu włożoną w utworzenie bezpiecznego, transparentnego i prostego w obsłudze systemu do handlu kryptowalutami.

CoinDeal – giełda od ludzi dla ludzi

Zadowoleni użytkownicy oraz ich bezpieczeństwo to domena CoinDeal. Na giełdzie traduje dziś ponad 300 000 użytkowników z całego świata. Są to ludzie o różnym stopniu znajomości rynku kryptowalut. Dzięki prostemu interfejsowi i przejrzystemu panelowi użytkownika z giełdy mogą korzystać zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani traderzy. Dodatkowo, zapewniając sprawną, dostępną 24/7 obsługę klienta, która szybko odpowiada na zapytania użytkowników w kilku różnych językach (w tym również polskim), CoinDeal zyskał uznanie wśród rzeszy zarejestrowanych. Oprócz tego, dla swoich użytkowników, giełda przygotowała kilka poradników na start, które dostępne są od razu po zalogowaniu na platformę, również w języku polskim. Obecnie trwają prace nad dalszą rozbudową kanału o kolejne tutoriale oraz serię wideo prezentującą ważne wydarzenia i istotne informacje z rynku kryptowalut.

Ponadto, platforma oferuje swoim nowym oraz stałym użytkownikom częste promocje i program partnerski, w którym za zaproszenie swoich znajomych do rejestracji i handlu, można otrzymać 20% ich opłat transakcyjnych. Dodatkowo dla osób bardziej zaangażowanych w trading, CoinDeal przygotował pakiet premium, w skład którego wchodzą m.in.: niższe prowizje i dostęp do zamkniętej grupy na platfomie Telegram. Jak zarejestrować się na giełdzie CoinDeal opisujemy w tym artykule: LINK.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Użytkownikom giełdy oferowane są przejrzyste wykresy i dane, które poza oczywistymi elementami, takimi jak kursy kryptowalut, ukazują m.in. sumę wszystkich depozytów giełdy. Z uwagi na fakt, że transparentność działalności jest dla CoinDeal bardzo istotna, firma zadbała o najbardziej zaawansowane standardy bezpieczeństwa. Wśród nich jest narzędzie do audytów w czasie rzeczywistym, które uniemożliwia, by jakikolwiek bitcoin (lub satoshi) opuścił giełdowe portfele niezauważony. Dla absolutnej pewności, że z środki klientów są bezpieczne, 90% funduszy jest przechowywanych w trybie offline, czyli poza zasięgiem hakerów. Giełda ostrożnie wybrała miejsce przechowywania kluczy prywatnych do cold walletów i ostatecznie zdecydowała się na umieszczenie ich w depozytach szwajcarskich banków.

O ile sama giełda jest dobrze zabezpieczona, tak od strony użytkownika, jesteśmy chronieni złożonymi wymaganiami dotyczącymi własnoręcznie wprowadzanego hasła. Obowiązkowa weryfikacja 2FA (uwierzytelnianie dwuetapowe), potwierdzenia e-mail potrzebne do wypłat środków z giełdy oraz ostrzeżenia o próbach zalogowania się z różnych adresów IP, to dodatkowe środki ostrożności znacznie poprawiające bezpieczeństwo użytkowników.

Szybki start, błyskawiczny rozwój

Jak wspominaliśmy na początku, giełda CoinDeal wystartowała w marcu 2018 roku, a jej ostatni rekordowy wolumen przekroczył 32 mln dolarów.

Według rankingu TheTie, CoinDeal plasuje się na 4 miejscu (spośród 100 giełd) pod względem Expected Volume.

Na CoinDeal znaleźć można ponad 50 rynków, w tym najpopularniejsze kryptowaluty. Większość z nich jest sparowana z bitcoinem (BTC), ale także z Ripple (XRP) i walutami fiat: euro (EUR), złotówką (PLN), dolarem (USD) oraz funtem (GBP), rublem (RUB), czy koreańskim wonem (KRW). Liczba dostępnych kryptowalut i par wymiany rośnie bardzo szybko. Nowe kryptowaluty pojawiają się najczęściej poprzez system głosowań zaangażowanej społeczności. Dzięki temu użytkownicy mają realny wpływ na przyszły rozwój giełdy i listowanych na niej projektów. Przebieg głosowań można śledzić tutaj: https://coindeal.com/vote. Wszystkie dostępne pary wymiany możesz sprawdzić tutaj: LINK.

Dodatkowo giełda udostępniła bardzo komfortową i prostą funkcję zakupu BTC poprzez kartę kredytową. Z pomocą zaufanej platformy partnerskiej – BuyCoinNow.com – możemy szybko kupić BTC i sprawnie przesłać je prosto do giełdowego portfela.

Zespół CoinDeal prowadzi również prace nad aplikacją mobilną platformy w wersjach iOS oraz Android. Data premiery aplikacji nie jest jeszcze znana, jednak znając tempo działań CoinDeal, zapewne usłyszymy o niej już wkrótce.

Giełdowe Tokeny CDL

Stworzone przez CoinDeal tokeny (CDL) zostaną rozdane wszystkim obecnym oraz nowym użytkownikom. Docelowo trafią one aż do 450 000 osób, w tym do ponad 300 000 już zarejestrowanych i niemal 200 000 nowych traderów. Celem promocji jest edukacja społecznośc. Tokeny CDL dają każdemu możliwości nauczenia się od zera, jak działa rynek i to zupełnie za darmo. Co więcej, rozpoczęcie trade’owania CDL umożliwi obniżenie prowizji za kupno i sprzedaż cyfrowych aktywów, a nawet zredukowanie całego fee do zera.

Jedyne co należy zrobić, by otrzymać darmowe tokeny, to założyć konto na coindeal.com. Sprowadza się to do 4 prostych kroków:

  1. Zarejestruj się na www.coindeal.com;
  2. Pozytywnie przejdź przez proces weryfikacji;
  3. Zaloguj się na swoje konto;
  4. Kliknij w baner “Get Free Tokens”.

Dla użytkowników, którzy posiadają już zweryfikowane konto przeznaczone są dwa ostatnie kroki. Tokeny automatycznie pojawiają się w portfelu, a rynek CDL zostanie otworzony w momencie, gdy cała pula 45 milionów tokenów zostanie rozdana. Na stronie https://token.coindeal.com/ wyświetlany będzie licznik pozostałych CDL.

Jeśli chcesz dodatkowo skorzystać z tej promocji, możesz zaprosić swoich znajomych do rejestracji na CoinDeal. Twój przyjaciel za samą rejestrację otrzyma 100 tokenów CDL (po wyrażeniu zgody), Ty zaś będziesz otrzymywać na swój portfel 20% prowizji od jego transakcji na giełdzie.

Liczba Tokenów jest ograniczona, a weryfikacja przy dużej ilości zgłoszeń może potrwać do kilku dni, więc nie czekaj i odbierz swoje darmowe tokeny już teraz!

Link do rejestracji: https://coindeal.com/registration

Więcej informacji o tokenach CDL znajdziesz w tym wideo:

Przyjazny akcent na koniec

Poza kwestiami bezpośrednio związanymi z rynkiem kryptowalut, zespół CoinDeal angażuje się także w akcje charytatywne, m.in. na rzecz wrocławskiej fundacji “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Twórcy giełdy planują już kolejne akcje, by wspomóc najbardziej potrzebujących.

W lipcu zeszłego roku, giełda stała się oficjalnym partnerem Wolverhampton Wanderers – drużyny, która rywalizuje w Premier League. Dzięki współpracy z Wilkami wartość medialna w okresie od czerwca 2018 roku do kwietnia 2019 roku wyniosła ponad 50 000 000 funtów. Logo CoinDeal było widoczne na ekranach telewizorów oraz online ponad 350 000 000 razy, a oficjalna reklama CoinDeal z udziałem Wilków zyskała ponad 1 000 000 odsłon na YouTube. To wszystko sprawiło, że giełda zdecydowała się zostać partnerem drużyny na kolejny sezon.

CoinDeal to platforma wymiany kryptowalut, która rośnie na globalną skalę. Dzięki dużym ambicjom, platforma od samego startu odnosi liczne sukcesy a zadowolenie swoich klientów stawia zawsze na pierwszym miejscu. Obecnie to jedna z niewielu giełd kryptowalut, mogących pochwalić się szwajcarską licencją VQF, która potwierdza jej wiarygodność finansową.

Jeśli chcesz zarejestrować się na giełdzie CoinDeal, możesz skorzystać z tego poradnika, który krok po kroku wytłumaczy Ci, jak to zrobić: LINK.

Oficjalna strona CoinDeal: https://coindeal.com/

Obserwuj Coindeal na Facebooku i w innych mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/CoinDealOfficial/
Telegram: https://t.me/coindeal_comt
Twitter: https://twitter.com/CoinDeal_
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coindeal/
Medium: https://medium.com/@CoinDeal
Instagram: https://www.instagram.com/coindeal_com/

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion