CoinDeal rozpoczyna współpracę z GamerHashem. Zapłać za swojego Netflixa tokenem CDL!

2020-06-09 Komunikat prasowy

Maltańska giełda kryptowalut CoinDeal właśnie ogłosiła swoje pierwsze kroki we współpracy z poznańskim projektem GamerHash. Firmy łączą swoje siły, aby […]

Maltańska giełda kryptowalut CoinDeal właśnie ogłosiła swoje pierwsze kroki we współpracy z poznańskim projektem GamerHash. Firmy łączą swoje siły, aby promować rozwiązania blockchainowe i wzajemnie poszerzyć usługi dla swoich klientów.

Choć współpraca dopiero się zacieśnia, to obie firmy zdradzają już niektóre szczegóły jej dotyczące. Projekty, które powstaną w ramach kolaboracji nabiorą tempa w ciągu najbliższych dwóch kwartałów. Zapowiadane są naprawdę ciekawe projekty!

Przede wszystkim jesienią, giełda CoinDeal powita na swojej platformie Token GamerHash (GHX) – najnowszy projekt zespołu emitowany przez spółkę CoinAxe Ltd działającą pod prawem maltańskim. W tym momencie kryptowaluta dostępna jest jedynie w ofercie private sale. Token oparty na ERC20, będzie miał wiele zastosowań, m.in:

  1. umożliwi zamawianie produktów ze sklepu GamerHash z dodatkowym bonusem. Marketplace posiada ponad 600 produktów takich jak karty Netflix, Spotify czy Amazon
  2. posiadacze GHXow będą mieli dostęp do najlepszych cen & okazji.
  3. Posiadacze tokenów GHX będą otrzymywać bonusy na platformie GamerHash (nagrody, dodatkowe rabaty, itd.) za wykonywane działania miningowe i gamingowe.

W przyszłości zespół z Poznania planuje też gamingowe eventy i wydarzenia dla graczy oraz posiadaczy tokenów GHX.

Kolaboracja będzie miała kilka kluczowych celów.

  1. Giełda Coindeal będzie proponowaną giełdą dla użytkowników GamerHash w Europie.
  2. Taski dotyczące adopcji narzędzi Coindeal pojawią się w module Play&Earn aplikacji GamerHash.
  3. Platforma GamerHash będzie korzystała z nowoczesnych narzędzi rozwijanych przez CoinDeal.

Firmy planują wspólne działania marketingowe budujące adopcję blockchaina i kryptowalut. Co ciekawe, platforma GamerHash także otworzy wallety dla kryptowaluty CDL stworzonej przez maltańską platformę. To sprawia, że CDL Tokenem będzie można płacić w Sklepie GamerHasha za takie produkty jak Netflix, czy bon na zakupy w Żabce. CDL Tokena można nabyć również na giełdzie CoinDeal lub za pomocą jednej z wielu akcji, które platforma w ostatnim czasie przeprowadza. Dodatkowo można także zarobić CDL Tokena poprzez udział w votingu, czy zamawiając kryptowalutową kartę CoinDeal. Kapitał włożony w walutę można pomnożyć dzięki stakingowi, dostępnemu na platformie.

GamerHash – słów kilka

GamerHash to polski projekt, który wygrał już najważniejsze globalne nagrody i właśnie startuje z globalną ekspansją. Projekt posiada już ponad 500 000 zarejestrowanych użytkowników, choć na rynku jest zaledwie 2 lata. Gracze mogą zarobić na platformie na dwa sposoby: udostępniając nieużywaną moc obliczeniową swojego komputera lub grając w gry, dostępne na platformie.

CoinDeal

CoinDeal to platforma wymiany kryptowalut uruchomiona w marcu 2018 r. Mimo tak krótkiego stażu, giełda zyskała spektakularną popularność na światowym rynku. Dzięki wprowadzaniu coraz to nowszych funkcjonalności, platforma jest przyjazna dla użytkowników. Jej głównym założeniem jest bezpieczeństwo środków oraz użytkowników. Giełda dokłada wszelkich starań, aby każdy użytkownik, jak i jego środki były w pełni chronione. Zawsze ma na uwadze zdanie swoich traderów, dlatego to oni wielokrotnie decydują o kierunku rozwoju, w którym idzie giełda.

Tagi
Blockchain coindeal gamercoin gamerhash ghx ghx private sale private sale token ghx

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.