Komunikat prasowy

CoinDeal – narzędzie pomagające przy decyzjach inwestycyjnych oraz start rynku OTC

CoinDeal nie tylko dba o dogodne korzystanie z platformy przez swoich obecnych klientów, ale też wprowadza innowacje, które mogą zachęć […]

Data publikacji: 25 września 2019

bitbay

CoinDeal nie tylko dba o dogodne korzystanie z platformy przez swoich obecnych klientów, ale też wprowadza innowacje, które mogą zachęć szczególnie początkujących inwestorów do korzystania z giełdy. Choć nasz poprzedni artykuł o nowościach na platformie nie zdążył jeszcze ostygnąć, już teraz firma przypomina nam o Galaxy Score i dodatkowym, nowym narzędziu.

Galaxy Score na CoinDeal jest zaawansowanym narzędziem inwestycyjnym. To rodzaj wskaźnika, który pomaga inwestorom w podejmowaniu decyzji, czy warto w chwili obecnej kupić daną cyfrową waluty czy też nie. Myślimy zwłaszcza o takich ekstremalnych sytuacjach, jak ta, która miała miejsce 24 września (więcej o tym piszemy tutaj). Giełda informuje również o tym, że jest jedyną platformą, która wprowadziła takie narzędzie też w wersji dla profesjonalistów. Więcej o nim przeczytasz w tym miejscu.

CoinDeal: Galaxy Score to dopiero początek

Galaxy Score to jednak dopiero początek. Dodatkowe, rozbudowane narzędzie inwestycyjne, które jest już na giełdzie, zapewnia nam o wiele więcej istotnych i użytecznych podczas handlu kryptowalutami, funkcji.

Wersja dla początkujących (basic exchange)

Galaxy Score pozostaje aktywne na giełdzie w podstawowej jej wersji – tej dedykowanej początkującym traderów. Narzędzie łączy wszystkie statystyki dla danego coina i pokazuje na wykresie, czy warto go teraz kupić czy może lepiej poczekać.

Opcja dla wersji PRO

W tej opcji wszystkie elementy, które łączy Galaxy Score, są rozdzielone. Dlaczego? W podstawowej wersji otrzymujemy bowiem ogólny obraz sytuacji kryptowaluty. CoinDeal – słuchając głosów klientów – doszło jednak do wniosku, że zaawansowany trader powinien móc zbadać każdy element z osobna. Część czynników może bowiem być dla niego nieistotna, więc ogólna ocena z opcji podstawowej może wydać się myląca.

Po pierwsze rozbudowane narzędzie umożliwia to, by posty z social mediów dot. danej kryptowaluty były na bieżąco pokazywane traderowi. Do tego dochodzą newsy dot. informacji ogólnych oraz dane o kursowych spadkach i wzrostach.

Ciekawą funkcją jest podgląd w czasie rzeczywistym całego rynku walut kryptograficznych z naciskiem na zachowania społeczne i potencjalną przyczynę ruchów cen. Ponadto jest możliwe analizowanie wskaźników oceny nastrojów na rynku, spamu, sygnałów i wpływu społecznego.

Miłym bonusem jest też historia danej kryptowaluty, co pomoże w lepszym poznaniu jej przeszłości, fundamentów i technologii. Wszystko to lepiej oddaje tło danego aktywa, a tym samym pomaga w inwestowaniu.

 

Start handlu OTC

OTC (z ang. Over-the-counter), czyli obrót pozagiełdowy, to świetne rozwiązanie dla traderów z dużym dużym kapitałem. Dzięki tej usłudze, możliwe jest realizowanie dużych zamówień, nie martwiąc się o to, że nasza transakcja doprowadzi do nagłego wzrostu lub spadku kursu aktywa. Inwestorzy z zasobnym portfelem zyskają w ten sposób większą płynność oraz prywatną i spersonalizowaną obsługę dużych zamówień. 

Obsługa OTC startuje już wkrótce, będziemy informowali Was, gdy tylko poznamy więcej szczegółów odnośnie daty wejścia tej usługi na rynek.  

Zapraszamy na CoinDeal!

Jeśli chcesz zarejestrować się na giełdzie CoinDeal, możesz skorzystać z tego poradnika, który krok po kroku wytłumaczy Ci, jak to zrobić: LINK.

Oficjalna strona giełdy: https://coindeal.com/

Obserwuj CoinDeal na Facebooku i w innych mediach społecznościowych:

Facebook (wersja Polska): https://www.facebook.com/CoinDealPolska
Facebook (wersja Angielska): https://www.facebook.com/CoinDealOfficial/
Telegram: https://t.me/coindeal_comt
Twitter: https://twitter.com/CoinDeal_
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coindeal/
Medium: https://medium.com/@CoinDeal
Instagram: https://www.instagram.com/coindeal_com/
Reddit: https://www.reddit.com/domain/coindeal.com/
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2608398

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion