Chainlink łączy siły z Kakao

2020-05-19 Blockchain

Chainlink, wiodąca platforma w branży blockchain, która służy do integracji inteligentnych umów ze źródłami danych w świecie rzeczywistym, podpisała umowę […]

Chainlink, wiodąca platforma w branży blockchain, która służy do integracji inteligentnych umów ze źródłami danych w świecie rzeczywistym, podpisała umowę partnerską z południowokoreańskim gigantem internetowym Kakao, firmą stojącą za KakaoTalk, jedną z najpopularniejszych aplikacji mobilnych do przesyłania wiadomości w Azji.

Chainlink i Kakao

chainlink kakaoKlatyn Kakao to publiczny projekt blockchain firmy. W ramach partnerstwa nastąpi teraz integracja z rozwiązaniami Chainlink.

Chainlink jest dostawcą infrastruktury krytycznej dla rozwoju rynku kryptowalut i gospodarki cyfrowej. Sergey Nazarov, współzałożyciel Chainlink, twierdzi, że jego technologia zapewni ekosystemowi Klaytn bezpieczne i niezawodne działanie pod kątem zdecentralizowanych aplikacji nowej generacji.

Według zespołu programistów:

„Inteligentne umowy muszą współdziałać z plikami danych i powszechnie akceptowanymi metodami płatności, na których polegają scentralizowane umowy cyfrowe w celu zapewnienia wartości. Dostarczając elementy potrzebne do realizacji złożonych inteligentnych umów w postaci kluczowych danych wejściowych i kluczowych wyników, staramy się umożliwić nowej generacji inteligentnych kontraktów, które wykroczą poza tokenizację, aby stały się dominującą formą rynku umów cyfrowych”.

Mówi Sangmin Seo, lider grupy platform Klaytn, dodał:

„Chainlink może zapewnić Klaytn bezpieczną platformę Oracle do budowania aplikacji blockchain, które współpracują z tradycyjną infrastrukturą, zwiększając naszą zdolność do opracowywania bardziej zaawansowanych produktów na bardziej zróżnicowanym rynku”.

Rozwój projektu

W ubiegłym tygodniu Chainlink wprowadził weryfikowalną losowość w Ethereum, z praktycznymi korzyściami dla branży gier blockchain.

Technologia Chainlink pozwoli inteligentnym umowom dostarczyć dowód, że aplikacje używają odpornego na manipulacje źródła losowości, nad którym nie mają kontroli, dzięki czemu gry online są bardziej wiarygodne.

Chainlink to projekt, który pod koniec 2019 roku znacząco zyskiwał na popularności. ChainLink został opracowany jako pierwsza zdecentralizowana „wyrocznia” (Oracle), która może dostarczać dane zewnętrzne do smart kontraktów. W dużym uproszczeniu można powiedzieć że ChainLink zapewni twojemu smart kontraktowi dostęp do dowolnego zewnętrznego API, z którym chcesz połączyć swój kontrakt.

Chainlink jest uważany za jeden z najbardziej obiecujących projektów na rynku. Więcej na temat jego technologii możesz przeczytać na naszej stronie dokładnie pod tym linkiem.

Tagi
Blockchain Chainlink Kakao

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.