Kursy kryptowalut

Analityk „Capo”: ETH wystrzeli do 10 000 USD

Znany analityk z rynku kryptowalut przewiduje, że Ethereum jest na początku kolejnego dużego wzrostu ceny. Podaje nawet, jakie będzie docelowe [...]

Data publikacji: 8 stycznia 2021

bitbay

Znany analityk z rynku kryptowalut przewiduje, że Ethereum jest na początku kolejnego dużego wzrostu ceny. Podaje nawet, jakie będzie docelowe ATH kryptowaluty.

Ethereum idzie po nowe ATH!

Analityk, znany w kręgach inwestorów kryptowalut jako Capo, aktualizuje teraz swoje prognozy dotyczące altcoinów i ujawnia niektóre ze swoich cen docelowych.

Jeśli chodzi o Ethereum (ETH), Capo mówi, że tylko „niebo jest granicą” dla tej drugiej kryptowaluty rynku pod względem kapitalizacji. Stawia sobie za cel 10 000 USD, do którego jego zdaniem cyfrowa waluta może dojść.

Na początku tego tygodnia ten popularny kryptoanalityk dodał, że ETH wyznaczyło też swoją nową cenę minimalną i ogłosił rozpoczęcie sezonu na altcoiny:

„Drugi odważny komunikat roku: ETH nigdy więcej poniżej 800 USD… Logika stojąca za [sezonem na alty] jest zaś taka, że ​​duża część zysków generowanych w BTC wpływa na altcoiny. Ponadto ludzie czują się bardziej komfortowo inwestując w bardziej ryzykowne aktywa, ponieważ sytuacja na rynku jest znacznie lepsza, a ogólne nastroje są optymistyczne. Tolerancja na ryzyko jest wyższa.”

Capo twierdzi, że akcja cenowa pary ETH/BTC, która może być szczególnie ważnym wskaźnikiem tego sezony na alty, potwierdziła, że ​​trwa już rajd altcoinów.

Hossa nie dla każdego

W przeciwieństwie do rajdu z 2017 r., analityk ostrzega, że ​​tym razem nie każdy altcoin będzie okazją do zarobienia pieniędzy.

Jednym z krypto-aktywów, który według Capo będzie się rozwijać, jest Litecoin (LTC). Capo twierdzi, że LTC może osiągnąć cenę 1000 USD w tym cyklu, co oznaczałoby około 500-procentowy wzrost ceny w porównaniu z obecnym kursem.

Capo jest również bardzo byczo nastawiony do platformy inteligentnych kontraktów Cardano (ADA). Jej token może powalczyć teraz o poziom 0,36-0,39 USD. Trader uważa, że ​​gdy ADA przekroczy ten zakres, nie będzie miało problemu z osiągnięciem 1 USD:

„Nic się nie zmieniło od ostatniej analizy. [Cardano] osiąga pierwszy cel (0,36-0,39 USD). Powyżej tego poziomu dochodzi do 1 dolara”.

https://twitter.com/CryptoCapo_/status/1346865443110334465

Inne altcoiny, które Capo poleca, to Balancer (BAL), Reserve Rights Token (RSR) i Waves (WAVES).

W przypadku Balancera Capo twierdzi, że coin ma „doskonałą konfigurację”. W ciągu ostatnich siedmiu dni jego kurs wzrósł o nieco ponad 30 proc.. Jeśli zaś chodzi o Waves, Capo stwierdza, że ​​altcoin prawdopodobnie znajduje się na „ścieżce zwyżkowej”, drożejąc o 6 proc. w ciągu ostatnich 24 godzin.

Capo dodaje, że RSR sygnalizuje dalszy wzrost w oparciu o analizę techniczną. RSR wzrósł o 101 proc. w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Jeśli chodzi o główną kryptowalutę, Capo zaktualizował w środę swoje prognozy dotyczące BTC, śmiało stwierdzając, że Bitcoin nigdy więcej nie spadnie poniżej poziomu 30 000 USD.

eth capo

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion