Kryptowaluty

Dołącz do społeczności Blockstamp i otrzymaj kryptowalutę dostępną na giełdach.

Z początkiem stycznia świat kryptowalut świętował 10 urodziny Bitcoina. Z jednej strony, miniona dekada była czasem dynamicznego rozwoju technologii i […]

Data publikacji: 19 lutego 2019

bitbay

Z początkiem stycznia świat kryptowalut świętował 10 urodziny Bitcoina. Z jednej strony, miniona dekada była czasem dynamicznego rozwoju technologii i rosnącego zainteresowania społeczeństwa. Z drugiej strony – przeżyliśmy wysyp ICO, które nie realizowały swoich założeń, kończąc jedynie na obietnicach bez pokrycia.

Pamiętajmy, że równie ważne co HODL jest teraz BUIDL. Właśnie dlatego, warto zainteresować się projektami, które oprócz dobrze napisanego whitepapera i świetnie zaprojektowanej strony internetowej, pokazały, że potrafią dostarczać działające rozwiązania.

Wśród takich projektów jest m.in. Blockstamp. Zamiast zbierać środki w ramach ICO, zespół od początku skupił się na rozwoju swojej platformy. W istocie jest to cały ekosystem, który już funkcjonuje. Programiści aktualnie mogą tworzyć na nim rozwiązania wykorzystujące zalety blockchaina.

Jednym z podstawowych elementów ekosystemu Blockstamp jest timestamping (na co wskazuje już sama nazwa). Timestamping to w skrócie proces cyfrowego zabezpieczania danych, w sposób, który eliminuje ryzyko manipulacji lub fałszowania. Blockchain pełni tu funkcję głównego księgowego lub notariusza, dzięki czemu mamy pewność, że określone zdarzenie miało miejsce w określonym czasie. Kiedy zastanowimy się nad obszarami, w których zabezpieczenie danych (m.in. dokumentów) jest kluczowym aspektem, zdamy sobie sprawę z jak ogromnym rynkiem mamy do czynienia.

timestamping motoryzacja

Zabezpieczane mogą być w ten sposób prawa autorskie, patenty, czy prawa własności. Efektem zastosowania timestampingu w sieci blockchain może być np. bezpieczne przeprowadzenie sprzedaży domu czy naprawy samochodu.

timestamping prawa wlasnosci

Wiele mówi się o praktycznych zastosowaniach technologii blockchain i w rzeczy samej, to one są teraz najważniejsze. Wiemy już jakie potencjalne korzyści wynikają z implementacji technologii łańcucha bloków, natomiast wciąż potrzebne są narzędzia przyjazne dla przeciętnego (niekoniecznie technicznego) użytkownika.

Obejrzyj krótkie wideo wyjaśniające potencjał timestampingu

Najpierw udostępniona została platforma Blockstamp Games – kasyno, które (w odróżnieniu od scentralizowanej konkurencji) dzięki zastosowaniu blockchaina oferuje wyjątkową transparentność oraz uczciwość rozgrywki i nie pobiera prowizji od zakładów.

Ponadto, z myślą o budowie realnej wartości kryptowaluty BST, została ona dodana jako środek płatniczy w Hprox – projekcie partnerskim skupionym na prywatności i anonimowości w sieci. W ramach tej współpracy, BST jest akceptowane jako środek płatniczy przy zakupie rozwiązania gwarantującego bezpieczne i nieograniczone korzystanie z sieci. Co ważne, Hprox posiada już aktywnych użytkowników, a więc jest to kolejny rynek dla Blockstampa.

Kampania Bounty – 1 000 000 BST o wartości 450 000 USD za proste zadania

Kampania Bounty projektu Blockstamp jest z pewnością wyjątkowa. W odróżnieniu od innych tego typu akcji, w których użytkownicy otrzymują tylko tokeny będące obietnicą zysków, tutaj za wykonanie banalnie prostych zadań można otrzymać kryptowalutę, która jest już dostępna na giełdach. Angażując się w tę kampanię mamy więc pewność, że otrzymamy wynagrodzenie za poświęcony czas.

5 powodów, dla których warto wziąć udział w bounty projektu Blockstamp

  1. 1 000 000 BST o wartości 450 000 USD do rozdania;
  2. Kryptowaluta już w tej chwili dostępna na giełdach;
  3. Proste zadania do wykonania;
  4. Możliwość użycia BST w usługach, które już działają;
  5. Realny wpływ na rozwój projektu Blockstamp.

Szczegóły i rejestracja: https://blockstamp.info/bounty

Kryptowaluta BST jest na tę chwilę dostępna na dwóch giełdach oraz w serwisie Coinpaprika. Zespół Blockstamp podejmuje działania w kierunku wejścia na kolejne giełdy, m.in. w celu utworzenia rynku wymiany do walut fiat (EUR, USD lub PLN).

Dlaczego zespół Blockstamp rozdaje kryptowalutę BST?

Blockstamp od początku skupia się na tworzeniu użytecznych rozwiązań, a żeby było to możliwe, konieczne są opinie użytkowników. Właśnie dlatego, równolegle z rozwojem platformy, zespół skupia się na budowie społeczności i zbierania opinii, które pozytywnie wpłyną na ostateczny efekt. W ten sposób produkty i usług tworzone przez zespół BST przybiorą dokładnie taką formę, jakiej oczekuje rynek.

Zapraszamy do uczestnictwa w rozwoju projektu Blockstamp w kampanii bounty.
Szczegóły i rejestracja: https://blockstamp.info/bounty

Ps.: Tajny kod do wzięcia udziału w Bounty to: „timestamping”.

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.