Bitcoin

Bitcoin znajdował się powyżej obecnej ceny tylko przez 93 dni

Cena Bitcoina (BTC) wynosi dziś ponad 11 500 dolarów i cały czas rośnie. Według firmy zajmującej się analizą kryptowalut – […]

Data publikacji: 20 października 2020

bitbay

Cena Bitcoina (BTC) wynosi dziś ponad 11 500 dolarów i cały czas rośnie. Według firmy zajmującej się analizą kryptowalut – Skew, jest to jeden z zaledwie 93 takich dni w całej historii monety.

„Bitcoin spędził tylko 93 dni, trzy miesiące, od początku powyżej obecnej ceny 11,5 tys. dolarów”

– zauważyli badacze Skew.

Pedro Febrero, analityk w Quantum Economics zauważył, że jeśli kupiłeś Bitcoina w każdym innym dniu niż te 93, to albo osiągnąłeś, albo jesteś bardzo blisko osiągnięcia zysku.

Badacze Skew podkreślili również fakt, że zmienność Bitcoina po raz pierwszy jest tak niska, podczas gdy znajduje się on na poziomie powyżej 10 000 dolarów. Zazwyczaj oznacza to, że cena skonsoliduje się w obecnym zakresie, wyjaśnił Febrero.

„Przeciwnie, jeśli widzimy wzrost zmienności, może to oznaczać, że btc/usd przygotowywał się do dużego ruchu albo do góry (bardziej prawdopodobne) albo w dół. Kiedy Skew wspomina, że nietypowe jest widzieć btc/usd powyżej 10 000 USD przy tak niskiej zmienności, co oznacza, że kiedy Bitcoin handlował powyżej 10 000 USD, były to okresy wysokiej zmienności”

BTC znalazł w końcu silne wsparcie?

Febrero wyjaśnił, że odkąd Bitcoin kosztuje ponad 10 000 dolarów, podczas dużych przesunięć w górę, jest to nieco nietypowe dla BTC, aby wykazać tak niską zmienność.

„Co ciekawe, może to również oznaczać, że btc/usd znalazł w końcu silne wsparcie powyżej 10 000$ – co jest niezwykle byczym znakiem”

– powiedział.

Być może „nigdy więcej nie zobaczymy Bitcoina poniżej 10 tys. dolarów”? To słowa ironicznie powtarzane przez znana kryptowalutową osobowość Hodlonaut w ciągu ostatnich kilku lat. Czy jego przepowiednia się spełni? Jak myślicie?

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion