Bitcoin za 40 000 USD

Bitcoin citigroup

Cena Bitcoina podskoczyła o 6% w ciągu ostatnich 24 godzin i ponowie przebiła poziom 40 tys. USD. W ciągu ostatniego […]

bitbay zonda

Cena Bitcoina podskoczyła o 6% w ciągu ostatnich 24 godzin i ponowie przebiła poziom 40 tys. USD. W ciągu ostatniego tygodnia sztandarowa kryptowaluta zwiększyła swoją wartość aż o 18%. Bitcoin za 40 000 USD to fakt!

Wielki powrót Bitcoina

Bitcoin osiągnął najwyższą cenę od czasu nagłego spadku do 31 500 dolarów w dniu 27 stycznia. Ten spadek miał miejsce po osiągnięciu ATH cenowego w dniu 8 stycznia.

Dzisiejsza cena jest kontynuacją rajdu, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Cena BTC zaczęła odbijać się od poziomu około 33 600 dolarów w poniedziałek.

24-godzinny wolumen handlu Bitcoina wyniósł dziś 74,3 miliarda dolarów, co stanowi wzrost o 17,34% w stosunku do dnia wczorajszego – 61 miliardów dolarów.

ETH i XRP również w górę

Inne kryptowaluty również odnotowują wzrosty. Za Ethereum musimy zapłacić 1687 USD, co oznacza że druga największa kryptowaluta jest na 24% plusie w ciągu siedmiu dni. Wczoraj moneta przebiła kolejny rekord wszech czasów, osiągając cenę nieco powyżej 1720 USD.

XRP osiągnął dziś poziom 0,43 USD, co oznacza wzrost o 0,14% w ciągu ostatnich 24 godzin. W tym tygodniu moneta wzrosła o 44,91%. W dniu 1 lutego cena XRP skoczyła do szczytu na poziomie 0,75 USD po tym, jak 295 000 traderów na grupie Telegram „Pump and Hold XRP” zapowiedziało pompowanie ceny. Pompa i jej sukces były jednak krótkotrwałe. Na ten moment liczba członków grupy spadła do 165 000.

Na początku tego tygodnia, starszy strateg surowcowy Bloomberga Mike McGlone powiedział, że Bitcoin wszedł w konsolidacyjny rynek byka. McGlone Ocenił, że 50 000 USD jest „początkowym docelowym poziomem oporu”.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
bitcoin btc cena

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.