Bitcoin Tej

Bitcoin Tej – drugi ogólnopolski zjazd branży kryptowalut

Branża kryptowalut w Polsce zyskuje coraz więcej interesujących imprez tematycznych. Kolejne tego typu wydarzenie już za równy miesiąc w Poznaniu. 28 września w hotelu Ibis obędzie się druga odsłona Bitcoin Tej.

Idea Bitcoin Tej

Organizatorzy podkreślają, że chcą sprawić, by osoby aktywnie działające w branży kryptowalut w Polsce, miały kolejną możliwość spotkania się w realnym świecie.

“Istnieje bezpośrednia relacja pomiędzy ilością wartościowych znajomości, a Twoimi zarobkami. W związku z powyższym spotykanie nowych osób i informowanie ich o tym czym się zajmujemy (co możemy zaoferować) oraz czego potrzebujemy zawsze skutkuje w przyszłości nowymi pieniędzmi w kieszeni. Zdobywanie nowych relacji z innymi ludźmi jest po prostu bezcenne. To oni są źródłem kapitału, okazji, wiedzy oraz po prostu nowych przyjaciół”

podkreślają w mediach.

W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby zarówno początkujące, ale też bardziej zaawansowane. Będzie to świetna okazja do poznania się.

Dodatkową zachęcą będą prelekcję dot. rynku blockchaina, a także prezentacje Business Pitch, które pozwolą poszczególnym startupom zaprezentować swoje usługi i produkty.

Jednym z prelegentów będzie Michał Balcerzak – współwłaściciel kilku firm, m.in. z branży marketingowej (Lokalmedia) i Finansowej (PDF Financial Mentoring), konsultant ds. sprzedaży i zarządzania.

“Bez żadnego budżetu na start zbudowałem i usamodzielniłem milionowy zespół handlowy, który studencki pomysł zamienił w ogólnopolski biznes. Zarabiam na tym, że w prosty sposób opowiadam o skomplikowanych rzeczach i potrafię nauczyć tego innych. Jestem praktykiem, zwolennikiem prostoty i minimalizmu, a przedsiębiorczość to mój sposób na życie”

– mówi.

Więcej o samej imprezie i cenach przeczytacie tutaj.

Konkurs

Na koniec warto wspomnieć o konkursie, o jakim pomyśleli organizatorzy. Nagroda – 50 000 satoshi. Zasady? Już tłumaczymy:

Krok 1: Polub profil Bitcoin Tej i Coxi.io 

Krok 2: Wpisz pod postem konkursowym w komentarzu, ile będzie kosztować Bitcoin w dniu 29.08.2019 o godzinie 10:00 zgodnie z kursem giełdy Coxi.io.

Na wykonanie wszystkich kroków jest czas do 23:59, 28.08.2019.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas live Krypto Raport “Co tam w sieci?” jak co tydzień w czwartek (29.08.2019) o godzinie 21:00.

Więcej o konkursie znajdziecie poniżej:

O poprzedniej edycji można przeczytać tutaj.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin konferencja bitcoin poznań bitcoin tej bitcoin wydarzenie blockchain konferencja blockchain wydarzenie kryptowaluty poznań wydarzenie
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.