Ciężkie jest życie majstra na budowie – Bitcoin Radio #7

2020-08-18 Bitcoin Radio Podcast

Dziś w Bitcoin Radio Przede wszystkim w Bitcoin Radio tradycyjnie odwiedzimy rynki. Zobaczymy jak radzi sobie bitcoin oraz Ethereum, a […]

Open in Spotify

Dziś w Bitcoin Radio

Przede wszystkim w Bitcoin Radio tradycyjnie odwiedzimy rynki. Zobaczymy jak radzi sobie bitcoin oraz Ethereum, a także zerkniemy na opłaty transakcyjne w projekcie Vitalika Buterina – spoiler, są rekordowo wysokie.

W ostatnim czasie KPMG opublikowało niezwykle interesujący raport na temat inwestycji w sektorze blockchain. Jak się okazuje, te nie mają się najlepiej. Mimo tak dużego spadku, większość kadry zarządzającej istotnych światowych spółek jest zdania, że sytuacja się odwróci, gdyż wykorzystanie technologii może być kluczowe przy budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Litecoin uruchamia swoją kartę płatniczą! Charlie Lee komentuje sprawę, a użytkownicy jużniedługo będą mogli cieszyć się nowym kawałkiem plastiku. W tym samym czasie zapraszamy Was do kącika espertów. Dziś posłuchamy wypowiedzi Joe007 oraz Petera Brandta. Joe mocno skrytykował DeFi. Uważa, że jest to kolejna bańka, która może skończyć podobnie do ICO – z dużą ilością afer i skradzionych środków. W tym samym czasie Peter Brandt niezbyt pochlebnie wypowiedział się o Tetherze. Przyrównał największego stablecoina do innych walut fiducjarnych.

Nowy odcinek w poniedziałek rano!


Zastanawiacie się, kiedy słuchać Bitcoin Radio? Już odpowiadam. Kolejne odcinki Waszego ulubionego podcastu o kryptowalutach pojawiać siębędą w każdy poniedziałek rano! Jeśli więc nie macie swojego porannego rytuału, to do śniadania serdecznie polecam Wam dawkę informacji o bitcoinie!

Tagi
bitcoin bitcoin radio DeFi Ethereum

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.