fbpx

Pisz na Bitcoin.pl

Bitcoin.pl – Polski Portal Bitcoin nawiąże współpracę z praktykami rynku kryptowalut z zajawką do pisania i tworzenia contentu wideo.

Potrafisz wyjaśnić czym jest bitcoin nawet swojej babci? Pierwsze co robisz rano to sprawdzenie kursu bitcoina? A może po prostu interesuje Cię ten rynek i chcesz działać na rzecz rozwoju branży kryptowalut w Polsce?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to może być praca dla Ciebie. Szukamy osób z doświadczeniem, znajomością najważniejszych branżowych terminów i przede wszystkim tych, którym praca językiem sprawia prawdziwą przyjemność.

Chcesz dołączyć do zespołu Bitcoin.pl?

Napisz śmiało na adres [email protected], powiedz nam kilka słów o sobie i prześlij przykładowe treści Twojego autorstwa. Jeśli zrobią na nas wrażenie, to może być początek długoterminowej, owocnej współpracy 🙂

Darmowa promocja na bitcoin.pl

Uczestniczysz w blockchainowym projekcie rozwiązującym realne problemy, którego mottem jest “BUIDL”? Organizujesz wydarzenia non-profit mające na celu zrzeszanie i edukację społeczności kryptowalut? Wpadłeś na ciekawy pomysł lub masz wnikliwe przemyślenia na temat kryptowalut i zdecentralizowanych technologii? Misją portalu bitcoin.pl, jest informowanie o najważniejszych branżowych wydarzeniach, edukacja i pomoc w dostarczaniu wartościowych treści do ponad 120 000 unikatowych czytelników miesięcznie. Jeśli Twoje działania idą w parze z ideą kryptowalut i decentralizacji oraz chcesz powiadomić o nich społeczność bitcoin.pl, napisz do nas. Chcąc podzielić się wartościowymi materiałami z naszą społecznością, możesz liczyć na ich darmową promocję w serwisie bitcoin.pl.

Więcej niż Bitcoin i kryptowaluty. Otrzymuj newsy i pomysły na zabezpieczanie i pomnażanie kapitału.

Giełda BitBayGiełda BitBayGiełda BitBay
CoinDealCoinDealCoinDeal
Kantor BitcoinKantor BitcoinKantor Bitcoin
Twisto 100 PLN za rejestrację Twisto 100 PLN za rejestrację Twisto 100 PLN za rejestrację
rozliczanie podatku od kryptowalutrozliczanie podatku od kryptowalutrozliczanie podatku od kryptowalut
Ledger Nano XLedger Nano XLedger Nano X