Bitcoin Radio Podcast

Bitcoin najdroższy w historii, prawie – Bitcoin Radio #22

Bitcoin popełnia kolejne dzikie rekordy! I tym razem wreszcie chodzi o jego cenę w dolarze. Niektórzy twierdzą, że dotychczasowe ATH […]

Data publikacji: 1 grudnia 2020

bitbay

Bitcoin popełnia kolejne dzikie rekordy! I tym razem wreszcie chodzi o jego cenę w dolarze. Niektórzy twierdzą, że dotychczasowe ATH najpopularniejszej kryptowaluty właśnie zostało złamane! Czy to prawda? Czy to możliwe? No trochę tak, a trochę nie, bo wszystko zależy od tego, którą giełdę się obserwuje.

Open in Spotify

W kolejnym odcinku Bitcoin Radio

W tym tygodniu cały czas rośniemy. Bitcoin przebił się ponad $19000 dwa razy, a w środku tygodnia zaliczył spadek ceny do $16k. To jednak wcale nie wpłynęło długoterminowo na cenę. Wręcz przeciwnie! Król kryptowalut w poniedziałek wieczorem znowu tryumfował!

Mimo to, to nie BTC jest w tym momencie najciekawszym projektem. Ciekawe historie dzieją się na zapleczu Ripple, które przygotowuje się do airdropu tokena Spark. XRP osiągnęło już poziom popularności z 2017 roku i zabiera się za kolejne wzrosty – czy ta popularność przełoży się na performens lepszy od bitcoina? Niektórzy twierdzą, że tak!

To jednak nie wszystko. Sam Vitalik Buterin uważa, że szeroka adopcja Bitcoina może doprowadzić do objawienia się kolejnego, poważnego wyzwania stojącego przed tworek Satoshiego Nakamoto. W sytuacji zdecydowanego podwyższenia się opłat transakcyjnych za przesyłanie BTC, wszystkie portfele o niskiej wartości (<1 BTC) mogą znaleźć się w sytuacji, w której wypłacenie środków będzie skrajnie nieopłacalne.

A poza tym jeszcze sporo innych informacji, o których musicie się koniecznie dowiedzieć z najnowszego odcinka Bitcoin Radio Podcast!

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion