Spis treści

Vinny Lingham: kolejna bańka na Bitcoinie nie tak szybko, jak wielu myśli

Vinny Lingham, dyrektor generalny Civic, uważa, że ​​inwestorzy kupujący kryptowaluty nie powinni liczyć w najbliższym czasie na hossę. Jak mówi Lingham:

“Rynek kryptywalut urośnie ponownie, ale najprawdopodobniej [będzie to miało miejsce] wtedy, gdy ból związany ze spadkami stanie się odległym wspomnieniem. Nie lekceważ potęgi psychologii na wolnym rynku.”

źródło: https://bitcoin.pl/

Julian Hosp rezygnuje z posady CEO w TenX

Zgodnie z tweetem opublikowanym na oficjalnym koncie Juliana Hospa, rezygnuje on z posady CEO w TenX. Reakcje społeczności są bardzo mieszane, od prześmiewczych i szyderczych mówiących o tym, że Hosp opuszcza tonący okręt, po takie, które wyrażają troskę i nadzieję, że to nic poważnego i Hosp wróci do TenX.

źródło: https://twitter.com/julianhosp/status/1082864292431646720

14 giełd kryptowalut w Korei Południowej nie przeszło rządowych testów bezpieczeństwa

Jak wykazały testy bezpieczeństwa organizowane przez jednostki rządowe Korei Południowej, 14 z 21 giełd kryptowalut ma poważne luki w swoich zabezpieczeniach. Tylko ⅓ giełd spełnia wymogi bezpieczeństwa. Do bezpiecznej siódemki według rządu Korei Południowej należą: Bithumb, Upbit, Huobi Korea, Korbit, Gopax, Coinone oraz Hanbitco.

źródło: https://cryptovest.com/news/fourteen-south-korean-exchanges-fail-govt-security-check-seven-pass-it/

Były dyrektor strategiczny w BitTorrent twierdzi, że Tron nie będzie w stanie stokenizować BitTorrent

Według byłego dyrektora strategicznego BitTorrent, Simona Morrisa, Tron nie będzie w stanie osiągnąć wystarczającej ilości transakcji na sekundę aby móc stokenizować platformę torrentową. Jak powiedział Morris w wywiadzie:

“Słyszeliście różnego rodzaju brednie, oh to potrafi osiągnąć 10 000 transakcji na sekundę. To wszystko bzdury. Mogliśmy stopić Trona. Dosłownie go zniszczyć. Właściwie, jest to jedynie maszyna marketingowa postawiona na cienkiej okleinie technologii.”

źródło: https://cointelegraph.com/

Indyjski bank zmusza użytkowników do podpisania oświadczenia, że Ci nie będą korzystać z kryptowalut

Drugi największy bank w Indiach, Bank Rezerw Indii, zmusza swoich klientów do podpisania deklaracji, że nie będą oni korzystali z kryptowalut. Jednocześnie, oświadczenie pozwala bankowi na zamknięcie konta użytkowników korzystających z kryptowalut.

źródło: https://cointelegraph.com/

 

 

Tagi
bitcoin news Blockchain codzienne wiadomości codzienne wiadomości z rynku kryptowalut crypto newsy kryptowaluty Kryptowaluty wiadomości newsy kryptowaluty wiadomości wiadomości bitcoin

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.