Wiadomości

Bitcoin, kryptowaluty i blockchain – najważniejsze wiadomości z rynku 17-23 czerwca [wideo]

W dzisiejszych wiadomościach: ✅ Świat wita LibraCoin – kryptowalutę Facebooka ✅ Litecoin Foundation z własną kartą płatniczą ✅ PKO BP […]

Data publikacji: 23 czerwca 2019

bitbay

W dzisiejszych wiadomościach:
✅ Świat wita LibraCoin – kryptowalutę Facebooka
✅ Litecoin Foundation z własną kartą płatniczą
✅ PKO BP wspiera blockchainowe startupy
✅ Alior Bank uruchamia platformę blockchain
✅ Bitcoin po $40,000 za parę miesięcy

 

Świat wita LibraCoin – kryptowalutę Facebooka

O projekcie spekulowano od dawna. Dziś wiemy w końcu konkretne informacje. Kryptowaluta będzie emitowana pod szyldem LibraCoin. Mark Zuckerberg napisał na Facebooku o projekcie: – Misją Libry jest stworzenie prostej globalnej infrastruktury finansowej dla ludzi z całego świata. Projekt jest napędzany przez technologię blockchain, a jego uruchomienie zaplanowano na 2020 rok.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://bitcoin.pl/swiat-wita-libracoin/

Litecoin Foundation z własną kartą płatniczą

Litecoin Foundation łączy siły z Bibox Exchange i blockchainową firmą Ternio. Triumwirat ma stworzyć teraz fizyczną kartę debetową, która pozwoli na wydawanie kryptowalut w życiu codziennym. Nowy projekt wejdzie na rynek pod szyldem BlockCard. Umożliwi fanom cyfrowych walut na ich wydawanie w punktach handlowych. Karta ma bazować na Litecoinach.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://cryptoprofit.pl/litecoin-foundation-z-wlasna-karta-platnicza/

 

PKO BP wspiera blockchainowe startupy

Let’s Fintech with PKO Bank Polski to program, który jest dedykowany startupom z obszaru fintech. W jego ramach poszukiwane są zwłaszcza te projekty, które są dedykowane technologii blockchain. Bank poszukuje też firm, które specjalizują się w inteligentnych kontraktach, tokenizacji, ICO i… kryptowalutach.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://bitcoin.pl/pko-bp-wspiera-blockchainowe-startupy/

 

Alior Bank uruchamia platformę blockchain

Platforma jest oparta na blockchainie Ethereum. Ma służyć do weryfikacji autentyczności dokumentów w formie cyfrowej, w ramach programu trwałego nośnika danych. Tym samym bank staje się jedną z pierwszych firm w Europie, która decyduje się na takie rozwiązanie.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://bitcoin.pl/alior-bank-uruchamia-platforme-blockchain/

 

Tom Lee: Bitcoin po 40 tys. USD za parę miesięcy

Lee uważa, że jeśli tylko przebijemy poziom 10 000 USD czeka nas FOMO – zjawisko strachu przed pominięciem okazji. W praktyce oznaczałoby to dynamiczne wzrosty i masowe zakupy kryptowalut przez tych inwestorów, którzy dotąd stali z boku i czekali na spadki. Efektem powyższego miałoby być nie tylko przebicie ATH, ale też nowy rekord cenowy. Bitcoin w wizji Lee miałby wkrótce kosztować 40 000 USD. Ma to mieć miejsce już wkrótce, bo przed końcem tego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://cryptoprofit.pl/bitcoin-po-40-tys-usd-za-pare-miesiecy/

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion