Bitcoin Radio Podcast

Bitcoin ATH do wzięcia – Bitcoin Radio #20

W tym tygodniu największym branżowym zachwytem przede wszystkim jest nowa, lepsza cena bitcoina. W czym przejawia się ten skok jakości? […]

Data publikacji: 17 listopada 2020

bitbay

W tym tygodniu największym branżowym zachwytem przede wszystkim jest nowa, lepsza cena bitcoina. W czym przejawia się ten skok jakości? Ano w przekroczeniu progu $16 000. Najlepsze, że wcześniej król kryptowalut utrzymywał się ponad takim progiem cenowym przez zaledwie kilkanaście dni w 2017 roku.

Open in Spotify

A w dzisiejszym odcinku

Przede wszystkim spojrzymy na sytuację na rynku. Bitcoin oraz pozostałe duże kryptowaluty radzą sobie bardzo dobrze w ostatnim czasie. Można śmiało powiedzieć, że rynek kryptowalut przeżywa ostatnio rozkwit, niebezpiecznie pchając się w kierunku wzrostów porównywalnych z rokiem 2017. Czy obecna sytuacja znowu skończy się tak jak w 2017 roku? To się jeszcze okaże.

Aktywna forma rynku oczywiście rozbudziła wieloryby. W ostatnim czasie mieliśmy okazję oglądać nadzwyczajnie dużą aktywność największych adresów kryptowalutowych – ich ruchy omówimy w najnowszym odcinku.

Jeśli mówimy o blockchainie, to są dwa jego obszary, które niezwykle mnie interesują – organizowanie głosowań przez blockchain oraz kryptowalut banków centralnych. Oba te rozwiązania są w tej chwili opracowywane w różnych zakątkach świata i wręcz nie mogę się doczekać, co z tego wyniknie – tym bardziej, że opinie ekspertów są dość konkretne!

To, a także wiele innych tematów w najnowszym Bitcoin Radio!

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion