za
bitcoin 2022

Bitcoin 2022 – największy event w historii Bitcoina już w przyszłym tygodniu

Nexo Earn Aplikacja

W dniach 6-9 kwietnia w Miami odbędzie się konferencja Bitcoin 2022 – największe na świecie wydarzenie skupiające entuzjastów Bitcoina. W zeszłym roku konferencja przyciągnęła do Miami ponad 12 000 osób. Organizatorzy przewidują, że tym razem liczba ta wzrośnie trzykrotnie! Na tegoroczną edycję zaplanowane jest znacznie więcej scen i prelegentów. Zainteresowanym przypominamy, że to już ostatnie godziny, by kupić bilety na konferencję organizowaną przez Bitcoin Magazine. Decydując się na płatność bitcoinem możecie nabyć bilet tańszy aż o 30%. Z kodem MOON22 otrzymacie dodatkowe 10% zniżki.

Program konferencji Bitcoin 2022

W tym roku konferencja będzie trwała aż cztery dni. Pierwszy dzień wydarzenia skierowany jest do wszystkich osób pracujących w branży związanej z ekosystemem Bitcoina. Jeśli szukasz nowych możliwości na rozwój bądź dopiero start biznesu, koniecznie zastanów się nad biletem rozszerzonym o pierwszy dzień. Szóstego kwietnia zostaną poruszone tematy problemów regulacyjnych, przestrzegania przepisów i możliwości pozyskiwania funduszy na przedsiębiorstwa związane z Bitcoinem.

Pierwszego dnia konferencji odbędzie się również Bitcoin Pitch Day. W trakcie panelu zespoły będą prezentować swoje startupy i pomysły we wczesnym stadium rozwoju. Wśród osób oceniających biorące udział projekty znaleźli się przedstawiciele największych funduszy inwestycyjnych, między innymi Kevin O’Leary czy Dan Morehead z Pantera Capital.

Główne dni konferencji odbędą się 7 i 8 kwietnia. Udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 300 znakomitych prelegentów. Wśród nich znajdą się między innymi CEO MicroStrategy Michael Saylor, CEO Lightning Network Labs Elizabeth Stark, prezydent Salwadoru Nayib Bukele czy senator Stanów Zjednoczonym Cynthia Lummis.

Uczestników konferencji czeka wiele ciekawych wykładów i dyskusji, zorganizowana specjalnie na czas konferencji galeria sztuki, hala dla 220 wystawców i strefa targowa, na której można płacić oczywiście w BTC. Wydarzenie to doskonała okazja do nawiązania owocnych biznesowych znajomości, w trakcie oficjalnych części czy już na afterparty.

bitcoin 2022

Na tegorocznej edycji wydarzenia powstanie również specjalna scena poświęcona deweloperom oprogramowania open-source. Organizatorzy konferencji stworzyli pulę darmowych biletów dla twórców projektów rozwijających sieć Bitcoin.

Sound Money Fest

Na zakończenie Bitcoin 2022 odbędzie się jednodniowy festiwal muzyczny, Sound Money Fest. W sobotę, 9 kwietnia, uczestnicy konferencji będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach między innymi Run the Jewels, MØ, Steve Aoki, Apashe, Logic i Deadmau5. Organizatorzy wydarzenia przewidują na ten dzień dodatkową atrakcję dla zakochanych (w sobie nawzajem i w Bitcoinie). Zainteresowani mogą zgłosić chęć zaślubin w trakcie konferencji.

Ponieważ organizatorzy spodziewają się bardzo wysokiej frekwencji, wydarzenie odbędzie się w Miami Beach Convention Center. Jest to ogromna przestrzeń eventowa mieszcząca ponad 100 tysięcy osób. Pełną agendę znajdziesz na stronie wydarzenia. Mamy nadzieję, że z częścią z Was zobaczymy się na miejscu! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wyglądała poprzednia edycja wydarzenia, sprawdź nagrania znajdujące się na oficjalnym kanale YouTube Bitcoin Magazine.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności