Bitcoin po 120 000 USD? Za bardzo realne uważa to Tone Vays

Kurs Bitcoin Wiadomości

Doświadczony trader i analityk z rynku kryptowalut, Tone Vays, mówi, że Bitcoin będzie kosztował 120 000 USD. Przewiduje też, kiedy […]

Doświadczony trader i analityk z rynku kryptowalut, Tone Vays, mówi, że Bitcoin będzie kosztował 120 000 USD. Przewiduje też, kiedy wzrosty mogą dobiec końca.

Bitcoin po 120 000 dolarów

W nowym video Vays przekazał swoim subskrybentom, że Bitcoin jest bliski osiągnięcia poziomu 80 000 USD. Potem czeka nas atak na wyższe rejony – okolice 120 000 USD. Analityk podał nawet konkretne daty.

– Bitcoin jest obecnie na zupełnie nowym tygodniowym szczycie wszech czasów. To jest absolutnie niewiarygodne. Nie udało nam się jeszcze przebić rekordowego szczytu na swing topie, który wynosił 61 769 USD [obecnie BTC jest po ponad 64 000 USD – przyp. bitcoin.pl] (…), ale zamknięcie jest bardzo ważne. To jest niezwykle ważne. Wiem, że to rynek „24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu”, ale jestem facetem od TA (analizy technicznej) i dla mnie ważne jest zamknięcie, a cotygodniowe zamknięcie na nowym rekordowym poziomie sprawia, że ​​jestem naprawdę, naprawdę optymistycznie nastawiony – powiedział.

Dodał też, że jego „cel jest w dolnym przedziale 80 000 USD”.

Byłbym szczęśliwy wychodząc z moich transakcji w średnim przedziale 70 000 USD, a im wolniej się tam znajdziemy, tym bardziej byczy pozostanę. Im szybciej tam dotrzemy, tym bardziej będę czekał na spadki – dodał.

bitcoin 120 000Czeka nas głęboka korekta?

Chociaż Vays jest krótkoterminowo byczy w stosunku do Bitcoina, spodziewa się poważnego spadku ceny, zanim wiodące na świecie aktywa kryptowalutowe zrobią gigantyczny skok w kwestii swoich cen.

– Teraz oczekuję dalszych sześciu tygodni wzrostu. Czy możemy dostać się do 120 000 USD? Czy możemy podwoić cenę w ciągu następnych sześciu tygodni? Tak. (…) Myślę jednak, że gdzieś w ciągu najbliższych od czterech do pięciu tygodni osiągniemy szczyt i zaczną się spadki  – dodał.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
bitcoin btc cena btc kurs bitcoina kurs btc

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.