BitBay wspiera WOŚP i zbiera kryptowaluty na cele charytatywne

2020-01-04 Komunikat prasowy

Dosłownie kilka dni temu zakończyła się świąteczna zbiórka kryptowalut na dom dziecka „Tęcza” w Katowicach, a BitBay już działa przy […]

Dosłownie kilka dni temu zakończyła się świąteczna zbiórka kryptowalut na dom dziecka „Tęcza” w Katowicach, a BitBay już działa przy kolejnej tego typu akcji. Tym razem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP).

„Kryptowaluty mają moc!”

– przeczytamy na profilach BitBaya w mediach społecznościowych. W tym przypadku, w istocie, kryptowaluty służą w dobrej sprawie.

BitBay łączy siły z WOŚP

To nie pierwszy raz, gdy BitBay łączy siły z Jurkiem Owsiakiem i spółką. Pierwszy raz miało to miejsce już cztery lata temu. W styczniu giełda wspomoże 28. Finał WOŚP.

„Dzięki wielkim sercom społeczności kryptowalut wspólnie na rzecz Fundacji przekazaliśmy już ponad 120 000 złotych!”

– przypomina BitBay.

„Od 3 do 12 stycznia gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”

– dodają organizatorzy.

Na stronie zbiórki (dokładnie w tym miejscu) znajdziecie dedykowane adresy dotacji dla kryptowalut i tokenów. Dołączajcie też do wydarzenia na Facebooku:

Wspieramy 28. Finał WOŚP w kryptowalutach!

WOŚP

Warto przypomnieć, że pierwszy finał WOŚP miał miejsce dokładnie 3 stycznia 1993 r. Tematem Finału były choroby serca najmłodszych pacjentów. Wtedy udało się zebrać 1 535 440,68 USD. Niemal z roku na rok kwoty rosły. W 1994 r. zebrano już 1 930 726,93 USD, w ramach kolejnej edycji 1 930 726,93 USD, itd. Rok temu kwota, którą udało się zebrać w czasie 27. Finału WOŚP, wyniosła aż 175 938 717,56 PLN.

Czy uda się pobić rekord?

Jak co roku wszyscy zadają sobie pytanie, czy WOŚP pobije poprzedni rekord. Z pewnością powinno się to udać. Jesteśmy przekonani, że tym bardziej będzie wam miło wziąć w tym wydarzeniu udział i wesprzeć akcję kryptowalutami. Pokażmy wszystkim, że cyfrowe waluty potrafią czynić dobro!

Akcje wspiera również nasz portal oraz BitHub, Comparic, FXMAG i Bitcoin-online.

W grudniu BitBay zebrał zaś 5 000 zł na dom dziecka „Tęcza” w Katowicach w ramach swojej świątecznej zbiórki. Przez ponad 5 lat swojej działalności giełda przeprowadziła zaś siedem akcji charytatywnych (obecna jest już ósmą!) i dzięki zaangażowaniu społeczności kryptowalut przekazała na słuszne cele w sumie ponad 170 000 PLN. Każda z akcji była hojnie wspierana również przez samą giełdę i jej pracowników. Jakie efekty przyniesie obecna zbiórka? Przekonamy się o tym już niebawem.

Tagi
bitbay bitcoin charytatywnie giełda bitbay kryptowaluty charytatywnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP zbiórka charytatywna

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.