Nowości od BitBay: działające wpłaty i wypłaty fiat oraz kolejny akcent charytatywny

2019-09-27 Komunikat prasowy

Platforma BitBay ma dla nas wszystkich kolejne informacje, które ucieszą użytkowników, a część z nich – tych z charytatywnym zacięciem […]

Platforma BitBay ma dla nas wszystkich kolejne informacje, które ucieszą użytkowników, a część z nich – tych z charytatywnym zacięciem – mocno zaintrygują.

Wypłaty i wpłaty działają!

Zacznijmy od sprawy fundamentalnej dla funkcjonowania giełdy. BitBay miał od pewnego czasu (nie ze swojej winy) problemy z systemem wpłat i wypłaty walut fiat. O sprawie pisaliśmy tutaj. Wypłaty i wpłaty PLN udało się uruchomić już jakiś czas temu. Wczoraj zaś wszystko wróciło do normy. Innymi słowy, wypłaty EUR, USD i GBP przelewami bankowymi są już dostępne!

„Tym samym przywróciliśmy obsługę wpłat i wypłat dla wszystkich walut fiat: PLN, USD, EUR i GBP. Dziękujemy za Waszą cierpliwości i wyrozumiałość!”

– czytamy na profilu giełdy na Facebooku.

W ramach podziękowania za cierpliwości i wyrozumiałość giełda ma dla Was wszystkich niespodziankę. Do końca miesiąca nadal bezpłatnie będą dostępne:

  • wpłaty i wypłaty na poczcie,
  • wypłaty w bankomatach.

Pomóż seniorowi i jego wnukowi

Wspomnieliśmy na początku, że to nie wszystko. BitBay ponownie włączył się w nową akcję charytatywną. Tym razem jednak to bardzo oryginalne przedsięwzięcie.

Znacie Grandpagang? Jeśli nie, już tłumaczymy. Jest to „fantastyczny duet 84-letniego dziadka poruszającego się na wózku i jego 23-letniego wnuka”. Dla obu ograniczenia i przeszkody, to tylko kolejne wyzwania! To trochę jak z BitBay, gdy spojrzymy na ich zmagania z legislaturą i infrastrukturą bankową. Mimo trudności jakie zsyła na giełdę środowisko zewnętrzne, platforma wciąż utrzymuje pozycję jednego z największych graczy w Europie.

Jak to mówią „podobne, przyciąga podobne”:

„Miło jest nam poinformować, że wraz z naszą bramką płatności BitBay Pay – Bitcoin Payments zostaliśmy oficjalnymi partnerami tego zdeterminowanego teamu.”

Dziadka i wnuka dzieli 61 lat i niepełnosprawność tego pierwszego. Mimo tego, razem pokonali już kilka półmaratonów i 42 km maratonu! Ilu zdrowym osobom udało się to samo?

„Takie historie jak ta udowadniają, że każdy może realizować swoje marzenia i warto po nie sięgać bez względu na okoliczności”

– dopinguje giełda.

„Jak tylko usłyszeliśmy o GrandpaGang, wiedzieliśmy, że musimy wesprzeć ich inicjatywę i pomóc w realizacji ich kolejnych planów!

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak pokonać własne słabość i przygotować się do maratonu, koniecznie zaopatrzcie się w książkę GrandpaGang – Maraton Pokoleń”

– dodaje BitBay.

Tę fantastyczną pozycję możecie nabyć tutaj. Ci, którzy już przez nią przebrnęli (czyta się ją ponoć jednym tchem!), twierdzą, że sama lektura mocno motywuje do uprawiania sportu.

Tagi
bitbay bitbay wpłaty i wypłaty giełda bitbay giełdy kryptowalut grandpagang wpłaty za pomocą poczty wpłaty za pomocą poczty BitBay

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.