Komunikat prasowy

Nowe pary walut na BitBay!

Jak podaje giełda BitBay, kryptowaluty Chainlink oraz Maker cieszą się coraz większym zainteresowaniem polskiej społeczności blockchaina i cyfrowych walut. Dlatego […]

Data publikacji: 20 sierpnia 2020

bitbay

Jak podaje giełda BitBay, kryptowaluty Chainlink oraz Maker cieszą się coraz większym zainteresowaniem polskiej społeczności blockchaina i cyfrowych walut. Dlatego też na platformie będziemy mogli kupić i sprzedać oba coiny w zamian za PLN!

Tajemniczy komunikat giełdy

Dwa dni temu giełda opublikowała dość tajemniczy komunikat:

„Przerwa techniczna

Informujemy, że w dniu 19 sierpnia 2020 w godzinach od 11:00 do 11:05 będzie miała miejsce planowana przerwa techniczna.

Przepraszamy za utrudnienia.”

🛠 Przerwa techniczna Informujemy, że w dniu 19 sierpnia 2020 w godzinach od 11:00 do 11:05 będzie miała miejsce planowana przerwa techniczna.Przepraszamy za utrudnienia.

Opublikowany przez BitBay Poniedziałek, 17 sierpnia 2020

 Dociekliwi internauci zaczęli dopytywać, co się stało. Sylwester Suszek, założyciel i obecny CEO BitBay, odpowiedział równie intrygująco:
Będzie niespodzianka dla polskiej społeczności”.

BitBay: Chainlink i Maker za PLN

bitbay chainlinkTeraz dowiedzieliśmy się, o co chodziło:
„Od wczoraj na licencjonowanej w Estonii giełdzie BitBay dostępne są dwa nowe rynki. Zespół platformy postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom użytkowników i wprowadzić możliwość handlu kryptowalutami Chainlink oraz Maker w parach do naszej rodzimej waluty.

Na giełdzie znajdziecie dwa nowe rynki:
  • LINK / PLN
  • MKR / PLN”
Przypomnijmy, że Maker i Chainlink zadebiutowały na BitBay niemal równy rok temu, bo 1 sierpnia 2019 r. Teraz jednak będzie można nimi handlować za pomocą polskiej waluty.

BitBay i mocna ekspansja na rynku

W ostatnim czasie giełda niemal co tydzień zaskakuje swoich klientów. Od lipca na tej licencjonowanej w Estonii i największej w Polsce giełdzie kryptowalut możecie korzystać z wpłat PLN i EUR kartami Mastercard. Z tej opcji korzysta coraz więcej użytkowników, dlatego kilka dni temu BitBay poszerzył usługę o płatności kartami Visa.
Jak widać, firma wyczuwa już nadchodzącą hossę na kryptowalutach. Stąd zapewne tak wzmożone działania, które z pewnością zachęcą inwestorów do jak najczęstszego logowania na platformie.
Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możecie zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Z kolei pewne miejsce, w którym możecie kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. polska giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie macie jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiecie się jak można je szybko i sprawnie utworzyć: LINK.

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion