za
bnb binance coin ath

Binance Coin osiąga ATH! CZ mówi, że to dopiero początek

Binance Launchpool

Binance Coin, natywny token wiodącej na świecie giełdy kryptowalut Binance, w ciągu ostatnich kilku dni gwałtownie wzrósł do nowych rekordów. Pomimo skoku powyżej 60 dolarów, dyrektor generalny firmy Changpeng Zhao wezwał ludzi do zachowania spokoju, ponieważ jest to “dopiero początek”.

Binance Coin namalował nowe ATH

Podczas gdy bitcoin i niektóre altcoiny, takie jak ETH, DOT i LINK, były na językach podczas niedawnej hossy, Binance Coin wydawał się raczej pominięty. Chociaż BNB również zwiększył swoją wartość od początku października, zyskał “tylko” około 40% od początku stycznia.

Te zyski były niczym w porównaniu do podwojenia, potrojenia, a nawet poczwórnego wzrostu wartości niektórych aktywów. W konsekwencji BNB zaczął tracić pozycje na rzecz DOT, LINK, ADA i XLM. Koniec końców moneta wypadła z pierwszej dziesiątki pod względem kapitalizacji rynkowej.

Pierwszy przebłysk zmieniającego się trendu pojawił się w połowie stycznia, gdy BNB zbliżył się do rekordowej ceny 47 dolarów. Mimo, że późniejsze odrzucenie spowodowało spadek o 20%, Binance Coin nie chciał pozostać w miejscu i zainicjował kolejny imponujący wzrost.

Wkrótce potem BNB osiągnął poprzedni rekord i od tego czasu nie oglądał się za siebie. W rzeczywistości, tylko spotęgował swoje wzrosty, przebijając się powyżej 50 dolarów i w dniu dzisiejszym dotykając 60 dolarów.

Co więcej, moneta powróciła do pierwszej dziesiątki w rankingu wyprzedzając XLM i BCH.

Rosnąca cena BNB może być przypisana rozwojowi całego ekosystemu Binance i deflacyjnemu mechanizmowi tokena. Giełda spala bowiem wcześniej zaplanowaną ilość monet, aż do momentu pozbycia się raz na zawsze 100 mln BNB.

Co więcej traderzy korzystający z giełdy mogą płacić mniejsze opłaty jeśli używają BNB. Mogą też zablokować swoje tokeny w Binance Launchpad i otrzymywać za to nagrody.

CZ mówi aby zachować spokój

Changpeng Zhao (CZ), dyrektor generalny Binance skomentował najnowsze wydarzenie na Twitterze. Pomimo gwałtownego wzrostu cen, wezwał ludzi do szerszego spojrzenia oraz zachowanie spokoju. Według CEO platformy jest to “dopiero początek”.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności