za
ethereum

Binance Coin i Ether czarnym koniami tego cyklu hossy – twierdzi znany trader

Binance Launchpool

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Znany trader z rynku kryptowalut, który zasłynął tym, że dokładnie przewidział spadek BTC do 4 000 USD w marcu 2020 r., twierdzi obecnie, że Ethereum (ETH) i Binance Coin (BNB) mogą wkrótce pozytywnie zaskoczyć inwestorów.

Binance Coin i Ether królami wzrostów?

W nowym tweecie analityk znany w branży jako Capo przekazał, że podczas gdy BTC trafia na pierwsze strony gazet, on sam inwestuje już w Ethereum:

Oto mój zakład: ETH przewyższy BTC w tym roku. O wiele. ETH to moja druga co do wielkości inwestycja.

 

Według stratega z rynku kryptowalut, Ethereum przygotowuje się do skoku ceny o ponad 194 proc. w stosunku do Bitcoina (para ETH/BTC) z obecnej wartości 0,034.

 

Capo posuwa się potem nawet dalej w swojej analizie, pokazując, w jak silnym i stabilnym trendzie wzrostowym w stosunku do Bitcoin znajduje się ETH od 16 miesięcy.

Widzę wiele dowcipów na temat ETH. Prawda jest taka, że ​​od września 2020 r. odnotowujemy tendencję wzrostową w stosunku do BTC, a każdy impuls jest silniejszy niż ten poprzedni…

Binance Coin

Capo widzi też duży potencjał Binance Coina w stosunku do Bitcoina (BNB/BTC). Spodziewa się, że para osiągnie docelowo poziom 0,02.

Ponadto Capo uważnie obserwuje cztery aktywa kryptowalutowe, które, jak się spodziewa, eksplodują w czasie hossy. Uważa, że ​​Chainlink (LINK) może wzrosnąć o ponad 194 proc. po utrzymaniu wsparcia w wysokości 15 USD.

Rrader dodaje, że „nieuniknione” jest też osiągnięcie przez Syntropy (NOIA) ceny 2 USD. Sandbox (SAND) ma zaś zdrożeć do 1 USD, a Litentry do 30 USD.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

binance coin[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności