za
AstroGPT od GamerHash.

AstroGPT, czyli GamerHash wchodzi w ekosystem oparty o sztuczną inteligencję

Binance Launchpool

GamerHash wchodzi w branżę sztucznej inteligencji i to z pełnym impetem. Firma zamierza wprowadzić kompleksowy ekosystem, którego pierwszym elementem składowym będzie AstroGPT. To innowacyjne rozwiązanie zapowiada prawdziwą rewolucję w oprogramowaniu używanym przez setki tysięcy graczy.

Sukces aplikacji GamerHash sprawia, że AstroGPT stanie się dla gamingowej społeczności pierwszym dedykowanym narzędziem opartym o generatywną sztuczną inteligencję. Co więcej, gracze będą mogli także czerpać zyski z nowego ekosystemu. AstroGPT to doskonały sposób na przedstawienie gamingowej branży potencjału, który drzemie w sztucznej inteligencji.

Czym jest AstroGPT?

Astro, czyli śmiały poszukiwacz międzygwiezdnych przygód, jest maskotką firmy GamerHash. Użytkownicy aplikacji doskonale go znają, ponieważ Astro pojawia się regularnie w postach na social mediach. Od teraz jednak użytkownicy aplikacji GamerHash będą mogli z nim porozmawiać!

AstroGPT reprezentuje kierunek, w którym firma będzie od teraz podążała. Jest to narzędzie bezpośrednio zintegrowane z ekosystemem GamerHash, które wykorzysta moc urządzeń ponad 750 tysięcy użytkowników z ponad 150 krajów świata.

GamerHash pozwolił dotychczas na wykopanie przez użytkowników ponad 350 bitcoinów. Obecnie są one warte ponad 10 milionów USD. Wprowadzenie AstroGPT będzie całkowicie nowym, dodatkowym doświadczeniem, które zapewni z czasem graczom szeroki wachlarz profitów. AstroGPT wyróżnia się jako wszechstronne rozwiązanie, w którego centrum jest społeczność graczy. Eksperci z GamerHash doskonale rozpoznają przeszkody, które stoją zarówno przed entuzjastami sztucznej inteligencji, jak i całymi projektami. Jest to głównie brak specjalistycznej wiedzy oraz ograniczenia finansowe. AstroGPT eliminuje te bariery, uwalniając potężne możliwości sztucznej inteligencji i integrując je w jednej aplikacji.

AstroGPT łączy świat gamingu i sztucznej inteligencji

Ekskluzywny dostęp dla holderów GHX

Firma GamerHash szczególnie mocno docenia swoją oddaną społeczność, czego odzwierciedleniem jest ekskluzywny dostęp do AstroGPT. Usługa na samym początku będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy tokenów GHX, czyli wewnętrznej kryptowaluty GamerHasha. Początkowo bariera dostępu do AstroGPT zawieszona zostanie na poziomie 100 000 GHX. Wraz z rozwojem projektu, poprzeczka wymaganej ilości GHX będzie systematycznie obniżana zapewniając dostęp do narzędzia AI szerszej grupie odbiorców.

Kopanie kryptowalut i szkolenie AI, czyli nowa gałąź branży miningu

Popularność wykorzystywania mocy obliczeniowej z miningu do treningu sztucznej inteligencji, jest w branży coraz bardziej widoczna. Sztuczna inteligencja potrzebuje bowiem nie tylko dużej ilości informacji, ale także sporej mocy obliczeniowej. GamerHash ma zatem bardzo duży potencjał, aby stać się jednym z większych dostawców mocy obliczeniowej dla branży AI. Takie rozwiązania stosują obecnie niektóre kopalnie kryptowalut, które np. zaprzestały kopania po przejściu ETH na algorytm Proof of Stake. AstroGPT jest zatem kamieniem milowym w podróży GamerHasha po możliwościach i potencjale sztucznej inteligencji.

O GamerHash

GamerHash to wiodąca platforma pozwalająca graczom monetyzować moc ich gamingowych komputerów. Społeczność ponad 750 000 użytkowników sprawiła, że GamerHash ułatwił mining kryptowalut, tworzenie tokenów NFT, przedstawił graczom gaming Web3 oraz metawersum. Zapowiedź AstroGPT to wyraźny sygnał podążania w kierunku innowacji oraz maksymalnego wykorzystania potencjału gamingowej społeczności.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności