ARI10 – nowy token, który może rosnąć nawet w czasie bessy. Jak to możliwe?

Inwestycje Kryptowaluty

W ostatnich miesiącach nowe tokeny pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu. Każdego dnia na świecie powstaje od kilku […]

W ostatnich miesiącach nowe tokeny pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu. Każdego dnia na świecie powstaje od kilku do kilkunastu nowych projektów, które chcą zdobyć serca użytkowników kryptowalut. Niestety praktyka pokazuje, że większość z nich nie ma przemyślanego modelu biznesowego i strategii rozwoju. Właśnie dlatego w Bitcoin.pl staramy się w kryptowalutowym gąszczu znajdować perełki, za którymi stoi coś więcej, niż tylko pomysł. Dla przykładu, GamerCoin – natywny token platformy GamerHash, o którym pisaliśmy na etapie private sale, wzrósł z 0.01 USD do około 1 USD. Spektakularne wzrosty nie były tu oczywiście dziełem przypadku. Już w momencie emisji tokena projekt mógł pochwalić się działającym produktem oraz społecznością liczącą setki tysięcy osób.

ARI10 – nowy token, który może rosnąć nawet w czasie bessy

Nowy token ARI10, podobnie jak niegdyś GamerCoin, ma istotną przewagę w momencie wejścia na rynek. Projekt scala kilka uzupełniających się i działających od lat usług kryptowalutowych. Wśród nich znajduje się kantor internetowy Bitcan.pl, urządzenia wspierające sieć stacjonarnych kantorów kryptowalut – Cryptoterminal oraz usługa Bitcoin Widget umożliwiająca szybki zakup i sprzedaż bitcoinów za pomocą partnerskich serwisów internetowych (z której korzystamy m.in. w naszym serwisie). Ponadto, spółka z grupy ARI10 posiadająca status instytucji płatniczej, zezwalający na dostarczanie usług finansowych oraz Litpay ID – własny system weryfikacji użytkowników, który ogranicza ryzyko nadużyć. Jak widzimy, na ARI10 składa się już kilka działających produktów, z których na co dzień korzystają tysiące użytkowników kryptowalut. Warto zwrócić uwagę, że Bitcan to firma z ugruntowaną już pozycją na rynku, którą zespół budował od 2017 roku.

ARI10 produkty

Zastosowania tokena ARI10

Przyglądając się nowym tokenom, często zastanawiamy się nad ich realnymi zastosowaniami. W wielu przypadkach, poza górnolotnymi hasłami marketingowymi, za nowymi pomysłami stoi niewiele. Brak przemyślanej tokenomii powoduje, że znaczna część projektów upada w ciągu kilku miesięcy od pojawienia się na giełdzie. Analizując projekt ARI10 widzimy, że token ma praktyczne i ekonomiczne uzasadnienie, a oprócz wartości spekulacyjnej, posłuży również jako jednostka rozliczeniowa całego ekosystemu wymiany kryptowalut.

Co ważne, firma posiada już wielotysięczną bazę użytkowników, którzy na co dzień za jej pośrednictwem kupują i sprzedają swoje cyfrowe aktywa. Będzie to jednocześnie baza „early adopters” dla nowego tokena. Warto zastanowić się nad tym, dlaczego użytkownicy kryptowalut i klienci ARI10 będą chcieli kupować nowy token. Powodów jest przynajmniej kilka.

Token ARI10 umożliwi użytkownikom m.in.:

  • obniżenie prowizji zakupu i sprzedaży kryptowalut w całym ekosystemie usług;
  • obniżenie opłat transakcyjnych (transaction fee);
  • cashback;
  • staking;
  • bonusy i wypłaty w programie partnerskim dla użytkowników;

Koncepcja projektu w przejrzysty sposób przedstawiona jest również w oficjalnym wideo:

Tokenomia ARI10 to nowe wydanie sprawdzonej koncepcji, którą w swoich tokenach wdrażały najlepsze giełdy kryptowalut. Użytkownicy, którzy zakupią token, otrzymają preferencyjne warunki wymiany cyfrowych aktywów na platformie i dodatkowe bonusy – podobnie jak miało to miejsce m.in. w przypadku giełdy Binance i natywnego tokena BNB. Poniższe wykresy pokazują w jaki sposób kształtowała się cena tokenów giełdowych o mechanice działania zbliżonej do ARI10. Widoczne tu wzrosty są wynikiem rosnącego popytu na natywne tokeny tych platform, a pamiętajmy, że liczba użytkowników ekosystemu spółek ARI10 już w tej chwili przekracza 100 000.

ari10 gieldy kryptowalut

Zespół projektu

Analizując projekt nie mogliśmy pominąć tak istotnego elementu jak zespół. Na oficjalnej stronie ARI10 możemy poznać wszystkie osoby kluczowe dla sukcesu nowego tokena. Zdecydowana większość teamu związana była wcześniej z innymi firmami z obszaru kryptowalut i finansów. Możemy więc być pewni, że ich wybór nie był przypadkowy. Oprócz osób, które w ostatnich latach pracowały nad rozwojem usług Bitcan, Cryptoterminal i Widget BTC, niektóre twarze kojarzymy z takich projektów jak Coinpaprika czy GamerHash (GamerCoin). Część teamu możecie poznać poniżej, a po pełną listę zapraszamy na stronę projektu.

ARI10-team

Jak kupić token ARI10?

Aktualnie zespół przygotowuje projekt ARI10 do uruchomienia publicznej sprzedaży tokenów. Zainteresowanych zakupem zapraszamy na oficjalny kanał Telegram, gdzie publikowane będą wszystkie kluczowe informacje:

Telegram PL: https://t.me/Ari10PL
Telegram ENG: https://t.me/ari10_com

O uruchomieniu publicznej zbiórki będziemy informować również w serwisie i mediach społecznościowych Bitcoin.pl.

Tagi
ari10 ari10 token bitcan bitcan token cryptoterminal giełdy kryptowalut inwestycje kantor kryptowalut litpay token ari10

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.