fbpx

Analiza techniczna

Analiza techniczna kursu Bitcoina + ETH, BHC, LTC i XRP

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

bitbay

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych monet: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-30-06-2020/

Dokąd zmierza Bitcoin?

Spoglądając na notowania najstarszej z kryptowalut zauważymy że rynek osunął się w ostatnim czasie aż w okolice linii tendencji wzrostowej i horyzontalnego wsparcia w wysokości 8950 dolarów, gdzie już pod koniec minionego tygodnia pojawiła się pierwsza, niewielka reakcja pobytowa. Trwające od tego czasu wzrosty sprawiły, że cena BTC dotarła w okolice dość istotnego, horyzontalnego oporu w wysokości 9225 dolarów. Biorąc jednak pod uwagę, że poziom ten zbiega się z mierzeniem 38,2% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, niewykluczone, że w jego okolicy znów pojawi się reakcja podażowa. Gdyby tak się stało, cena Bitcoina mogłaby w najbliższym czasie ponownie przetestować okolice linii tendencji wzrostowej. Jej trwałe pokonanie mogłoby natomiast otworzyć drogę do dalszych spadków, dla których realnym zasięgiem wydaje się nawet w rejon 8500 dolarów.

Jeżeli jednak obecnie testowany opór w wysokości 9225 dolarów zostanie w jakiś sposób pokonany, wówczas cena BTC mogłaby wzrosnąć w okolice 9800 dolarów, bądź nawet 10400 dolarów. Póki co, bardziej prawdopodobny wydaje się jednak scenariusz pro-spadkowy zakładający ponowne przetestowanie linii tendencji wzrostowej.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych monet: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-30-06-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.