fbpx

Analiza techniczna

Analiza techniczna kursu Bitcoina + ETH, BHC, LTC i XRP

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

bitbay

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-23-06-2020/

Którędy bitcoin przebije kanał?

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena BTC odbiła się w połowie czerwca br. od linii tendencji wzrostowej i horyzontalnego wsparcia w rejonie 9000 USD. Od tego czasu Bitcoin utrzymywał się na względnie stabilnym poziomie. W trakcie poniedziałkowej sesji pojawiła się jednak większa reakcja popytowa i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 9 900 USD, bądź nawet 10 400 USD. Dopiero trwałe pokonanie tego drugiego poziomu mogłoby natomiast otworzyć drogę do większej aprecjacji.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-23-06-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.