fbpx

Analiza techniczna

Analiza Techniczna Bitcoina + XRP, LTC, BCH, ETH i LSK

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

bitbay

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP oraz IOTA w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC, XRP i LSK.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/2020/03/10/bitcoin-nie-jest-safe-haven-cena-btc-spada-rowniez-w-czasie-kryzysu/

Bitcoin przestał być bezpieczną przystanią w czasie kryzysu?

BTC nie może zaliczyć ostatnich dni do udanych. Tylko od soboty cena bitcoina osunęła się bowiem o ponad 1500 USD powiększając tym samym trwające od połowy lutego br. spadki o niemal 2900 USD, co stanowi ponad 27%.

Warto zwrócić uwagę, że wskutek tej deprecjacji rynek pokonał kilka lokalnych poziomów wsparcia (9550 USD, 9150 USD oraz 7800 USD) i dotarł aż w okolice 7800 USD, gdzie wczoraj pojawiła się niewielka reakcja popytowa. Jeżeli tylko wsparcie to zostanie odrzucone, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania korekty wzrostowej.

W nieco szerszym horyzoncie czasowym, obecna sytuacja na notowaniach BTC nie wygląda jednak zbyt optymistycznie i nie wykluczone, że cena najstarszej z walut wirtualnych osunie się docelowo nawet do 6550 USD.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż Bitcoin, który zdaniem wielu miał być swego rodzaju bezpieczną przystanią (aktywem safe haven) w czasach kryzysu, dziwnym trafem nie zyskuje w otoczeniu globalnej paniki spowodowanej epidemią koronawirusa. Czyżby zatem inwestorzy w dalszym ciągu postrzegali kryptowaluty jako inwestycje podwyższonego ryzyka, od których trzeba trzymać się z daleka podczas kryzysu?

Analiza przygotowana przez Wykresława z Coinquista Labs.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/2020/03/10/bitcoin-nie-jest-safe-haven-cena-btc-spada-rowniez-w-czasie-kryzysu/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.