inwestorzy

Analiza Techniczna Bitcoina + ETH, BCH, XRP i LTC

bitbay zonda

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-02-06-2020/

Co planuje Bitcoin?

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena BTC od ponad miesiąca poruszała się w trendzie horyzontalnym tworzącym formację trójkąta równoramiennego. Wskutek dzisiejszych, nocnych wzrostów rynek pokonał linię tendencji spadkowej będącą górnym ograniczeniem tej formacji, co w naturalny sposób otworzyło drogę do dalszej aprecjacji.

Warto zwrócić uwagę, że wskutek tej aprecjacji cena Bitcoina znalazła się powyżej psychologicznej bariery 10 000 USD. Dalsze wzrosty nie trwały jednak już zbyt długo.

Na interwale dziennym dostrzec można, że aprecjacja ta zatrzymała się w okolicy kolejnego, technicznego oporu tj. 10 400 USD. Z czysto technicznego punktu widzenia, dopiero trwałe pokonanie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów.

Niewykluczone jednak, że nim do tego dojdzie, na rynku pojawi się korekta spadkowa, wskutek której mogłoby dojść do re-testu pokonanej dziś linii tendencji spadkowej.

Okazuje się zatem, że mimo, iż na przestrzeni najbliższych dni cena BTC może zanotować spadki,
to w dłuższej perspektywie nie wygląda to aż tak źle.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-02-06-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

Tagi
analiza techniczna analiza techniczna bitcoina kurs bitcoin kurs btc

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.