Analiza Techniczna Bitcoina + ETH, BCH, XRP i LTC

Analiza techniczna bitcoin 8 000

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

bitbay zonda

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-26-05-2020/

„Bitcoin się czerwieni”

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją, cena BTC po raz kolejny odrzuciła psychologiczną barierę 10 tys. USD i przez zdecydowaną większość minionego tygodnia obserwowaliśmy spadki. W wyniku tej deprecjacji doszło już do pokonania oraz późniejszego re-testu stref wsparcia (teraz oporu) w okolicy 9 310 USD oraz 8 950 USD.

Biorąc pod uwagę, że obecnie testowany poziom zbiega się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, niewykluczone, że w jego okolicy również pojawi się reakcja podażowa. Gdyby tak się stało, cena BTC mogłaby osunąć się w okolice 8 515 USD, bądź nawet 8 250 USD.

Warto w tym miejscu zwrócić jednak uwagę, że gdyby do takich spadków doszło i jeżeli deprecjacja ta zatrzymałaby się w okolicy w.w poziomu, wówczas moglibyśmy mówić o tworzącej się konsolidacji, co z czysto technicznego punktu widzenia zwiększałoby szanse na dalsze wzrosty w nieco dłuższym horyzoncie czasowym.

Okazuje się zatem, że mimo, iż na przestrzeni najbliższych dni cena BTC może zanotować spadki, to w dłuższej perspektywie nie wygląda to aż tak źle.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-26-05-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

Tagi
analiza bitcoina analiza kursu bitcoina analiza techniczna bitcoin kurs bitcoin

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.