cierpliwość

Analiza Techniczna Bitcoina + ETH, BCH, XRP i LTC

bitbay zonda

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-19-05-2020/

Co czeka Kurs Bitcoina?

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, ze cena BTC wzrastała na przestrzeni ostatniego tygodnia o ponad 20% dzięki czemu rynek znów znalazł się w okolicy 10 tys. USD. Niestety, tam też już w miniony piątek ponownie pojawiła się reakcja podażowa. Mimo, iż nie doprowadziła ona do trwałego odrzucenia tej strefy, to trwające od tego czasu wzrosty były już o wiele spokojniejsze. Dziś o poranku znów obserwujemy przewagę podaży i jeżeli tylko psychologiczna bariera 10 tys. dolarów zostanie trwale odrzucona, cena BTC mogłaby osunąć się nawet w okolice 8 250 USD.

Warto w tym miejscu zwrócić jednak uwagę, że gdyby do takich spadków doszło i jeżeli deprecjacja ta zatrzymałaby się w okolicy ubiegłotygodniowych dołków, wówczas moglibyśmy mówić o tworzącej się konsolidacji, co z czysto technicznego punktu widzenia zwiększałoby szanse na dalsze wzrosty w nieco dłuższym horyzoncie czasowym.

Okazuje się zatem, że mimo, iż na przestrzeni najbliższych dni cena BTC może zanotować spadki, to w dłuższej perspektywie nie wygląda to aż tak źle.

Analiza przygotowana przez Wykresława z Coinquista Labs.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-19-05-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

Tagi
analiza bitcoina analiza techniczna bitcoina kurs bitcoin kurs bitcoin analiza

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.