Analiza Techniczna Bitcoina + ETH, BCH, XRP i LTC

Analiza techniczna Boerse Stuttgart

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

bitbay zonda

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-12-05-2020/

Bitcoin

Przed tygodniem wskazywałem, że „Bitcoin w dalszym ciągu wykazuje potencjał do dalszej aprecjacji, w wyniku której jego cena mogłaby wzrosnąć do 10 400 USD, bądź nawet 13 000 USD”. Jak się jednak okazało, psychologiczna bariera 10 000 USD była się tym razem ważniejsza niż techniczny opór w wysokości 10 400 USD i to tam w miniony piątek pojawiła się reakcja podażowa.

W wyniku trwających od tego czasu spadków, cena BTC pokonała wsparcie w rejonie 9 150 USD i dotarła do 8 250 USD. Mimo, że dziś o poranku obserwujemy niewielkie odbicie, to nie musi ono wcale sygnalizować powrotu do wzrostów. Z czysto technicznego punktu widzenia deprecjacja mogłaby sięgnąć bowiem nawet okolic 7 800 USD.

Nie oznacza to jednak, że notowania najstarszej z walut wirtualnych na stałe wrócą do spadków. W mojej ocenie deprecjacja ta może co prawda dotrzeć w okolice 7 800 USD, jednak tam oczekiwałbym pojawienia się większej reakcji popytowej i być może większych wzrostów.

kurs bitcoin analiza

Analiza przygotowana przez Wykresława z Coinquista Labs.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-12-05-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

Tagi
analiza techniczna bitcoina bitcoin analiza techniczna kurs bitcoin analiza

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.