Analiza techniczna Bitcoina + ETH, BCH, XRP i IOTA

Analiza techniczna

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, XRP oraz IOTA w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, XRP i IOTA.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-31-03/

Bitcoin testuje istotny opór

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że od czasu odrzucenia
technicznej strefy wsparcia w okolicy 4 200 USD, cena BTC wzrosła w okolice pokonanego
wcześniej wsparcia (teraz oporu) pomiędzy 6 550 – 6 800 USD. Warto zwrócić uwagę, że strefa ta zbiega się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego.

Mimo, że pod koniec minionego tygodnia pojawiła się dość silna reakcja podażowa, która mogłaby sygnalizować potencjalne odrzucenie tego oporu, to od poniedziałku znów obserwujemy wzrosty. Mimo to, strefa ta w dalszym ciagu nie została trwale pokonana a cena BTC utrzymuje się poniżej jej dolnego ograniczenia.

Biorąc pod uwagę stosunkowo niedużą dynamikę trwających od niespełna trzech tygodni wzrostów dojść można do wniosku, że z dużą dozą prawdopodobieństwa ruch ten jest jedynie korektą po wcześniejszych, niezwykle dynamicznych spadkach. Jeżeli zatem obecnie testowany opór zostanie trwale odrzucony, cena BTC mogłaby osunąć się w okolice 4 200 USD, bądź nawet 3 000 USD.

Analiza przygotowana przez Wykresława z Coinquista Labs.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-31-03/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

Tagi
analiza techniczna analiza techniczna bitcoina bitcoin kurs bitcoin

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.