fbpx

Analiza techniczna

Analiza Techniczna Bitcoina + BCH, LTC, ETH i XRP

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

bitbay

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-05-05-2020/

Przed tygodniem wskazywałem na podobieństwo ówczesnego układu technicznego do sytuacji sprzed 13 miesięcy i możliwość wzrostów ceny BTC do 9150 USD. Jak się później okazało, na realizację tego scenariusza nie musieliśmy wcale długo czekać. Zakładany poziom został bowiem przetestowany już dwa dni później. Od tego czasu notowania najstarszej z walut wirtualnych poruszają się w stosunkowo wąskiej konsolidacji oscylując nieco poniżej tego pułapu. Gdyby tylko pojawiła się tu większa reakcja podażowa, w najbliższym czasie mogłoby dojść do powstania przynajmniej korekty spadkowej, w wyniku której cena BTC mogłaby osunąć się w okolice któregoś z dwóch ostatnio pokonanych oporów (teraz wsparć), tj. 8 250 USD, bądź nawet do 7 800 USD i mierzenia 61,8% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego.

Nawet gdyby do takich spadków doszło, w pierwszej kolejności moglibyśmy rozpatrywać je pod kontem ewentualnej korekty. Średnio- i długoterminowo Bitcoin w dalszym ciągu wykazuje bowiem potencjał do dalszej aprecjacji, w wyniku której jego cena mogłaby wzrosnąć do 10 400 USD, bądź nawet 13 000 USD.

Analiza przygotowana przez Wykresława z Coinquista Labs.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-05-05-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.