Kryptowaluty

Altcoiny poprzedniej generacji nie zaliczą hossy – uważa znany trader

Znany inwestor z rynku Bitcoina twierdzi, że ci handlowcy, którzy mają jeszcze nadzieję na wzrost zainteresowania poprzednią generacją altcoinów, prawdopodobnie […]

Data publikacji: 23 października 2020

bitbay

Znany inwestor z rynku Bitcoina twierdzi, że ci handlowcy, którzy mają jeszcze nadzieję na wzrost zainteresowania poprzednią generacją altcoinów, prawdopodobnie będą rozczarowani. Mówi też, że nowa bańka na BTC może się opóźnić.

Altcoiny poprzedniej generacji umrą?

Inwestor Joe007 twierdzi, że codziennie pojawiają się nowe i „lśniące” altcoiny, zaciekle konkurujące o tę samą pulę pieniędzy i traderów. Uważa, że ​​w efekcie altcoiny poprzedniej generacji zostaną ostatecznie zapomniane i nie zaliczą już hossy.

Dodał też, że nadzieję dot. planów PayPala odnoście obsługi Bitcoinów są przesadzone, ponieważ firma nie pozwoli inwestorom na przeniesienie ich kryptowalut do prywatnych portfeli. Zauważył jednak, że plusem będzie to, że umożliwi „użytkownikom płacić kryptowalutami, zamieniając je potem na fiaty”.

Kryzys może opóźnić bańkę na BTC

 

Jeśli chodzi o trajektorię kursu Bitcoina, trader twierdzi, że byłby całkowicie optymistyczny, gdyby nie jeden problem – sytuacja makroekonomiczna na całym świecie. Przewiduje on bowiem, że nadchodzi poważny kryzys gospodarczy, który może opóźnić kolejną wielką hossę na kryptowalutach.

„Myślę, że jest to bardziej prawdopodobne niż nie jest – poważny kryzys makroekonomiczny rozwinie się przed parabolicznym wzrostem na BTC. To właściwie jedyny powód, dla którego nie zainwestowałem w pełni [w BTC]. Poza tym myślę, że BTC jest OK”

– dodał.

Joe007 twierdzi, że kryzys nastąpi, ponieważ rządy błędnie wierzą, że mogą za pomocą dodruku pieniądza pomóc nam wszystkim wyjść z kryzysu gospodarczego. Uważa, że ​​konsekwencje „powinny nas wkrótce dopaść”.

Dziś za 1 BTC płaci się podobną cenę co 24 h temu, czyli ok. 13 000 USD, co przekłada się na 14-proc. skok ceny w skali 7 dni. Z kolei 1 ETH kosztuje ok. 416 USD, czyli niemal tyle samo co wczoraj.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion