Malta AIBC Summit Startup Pitch

Konkurs dla blockchainowych startupów już 18-19 listopada, podczas AIBC Summit na Malcie.

bitbay zonda

Wspieranie przedsiębiorców zawsze było integralną częścią wydarzeń Grupy SiGMA. W kolejnej edycji AIBC Summit branża blockchain zintegruje się z iGamingiem. Organizatorzy przyjmują teraz zgłoszenia od start-upów, które szukają możliwości rozwoju działalności.

AIBC szuka innowacyjnych startupów

W tym roku AIBC Summit odbędzie się w tych samych dniach, co 7. edycja World’s iGaming Festival. W ramach tego wydarzenia spodziewany jest przyjazd ponad 10 000 uczestników. Startupy zyskają nie tylko możliwość promocji swojej marki, ale także dostęp do inwestorów i mentorów otwartych na ciekawe projekty.

Konkurs Emerging Tech Pitch to dla startupów i przedstawicieli firm test umiejętności prezentacji publicznych. W ramach inicjatywy wioski startupów, aż 100 projektów otrzyma BEZPŁATNE stoisko, na którym zaprezentuje swoje produkty podczas wydarzenia. Inicjatywa ta jest skierowana do nowych firm i przedsiębiorców, którzy chcą przyciągnąć uwagę inwestorów. Startupy, które są na etapie prototypowania lub wystartowały w ciągu ostatnich kilku miesięcy mają w tym konkursie pierwszeństwo.

Emerging Pitch

Sześciu sędziów z ogromnym doświadczeniem w rozwijających się branżach technologicznych (AI, Blockchain, Big Data, machine learning, itp.) wybierze dziesięć najlepszych projektów ze 100 start-upów i pozwoli im wziąć udział w Emerging Pitch. Jeden zasłużony zwycięski projekt startupowy otrzyma pulę nagród obejmującą:

  • bezpłatne stoisko do prezentacji;
  • kontakt do inwestorów;
  • usługi PR;
  • wsparcie marketingowe;
  • 10 najlepszych startupów otrzyma możliwość prezentacji na scenie.

Startupy, które mogą wziąć udział w wydarzeniu, muszą działać w obszarach takich jak: rolnictwo i żywność, rozrywka i marketing, opieka zdrowotna, łańcuch dostaw, zasoby ludzkie, obsługa klienta, branża gier, handel detaliczny, nieruchomości, transport i logistyka oraz energetyka

„Sam jestem startupowcem, więc ten konkurs jest mi bliski.”

– powiedział Eman Pulis, założyciel SiGMA Group.

„Nie ma haczyka – to merytokracja w najlepszym wydaniu; przetrwają najsilniejsi – a ten, kto wejdzie na szczyt, będzie miał możliwość zdobycia złotego biletu do kwitnącego ekosystemu ”

– dodał.

Pasquale Saviano, zwycięzca AI Pitch Battle 2019 i dyrektor generalny Photocert, skomentował wydarzenie:

„Podoba mi się, że nazywacie to bitwą, ale bitwa toczy się nie tylko między start-upami, ale także, w pewnym sensie, jest to walka z tłumem. W dzisiejszych czasach wszyscy są cały czas online i jeśli chcesz przekazać swoją wiadomość, musi być bardziej interesująca niż następne powiadomienie WhatsAppa. W moim przypadku była to prawdopodobnie mieszanka nowości produktu, aktualności i zabawnych faktów”.

David Sachs, zwycięzca SiGMA Pitch 2018 i dyrektor generalny Tomobox, podobnie zauważył:

„Jako wielokrotny przedsiębiorca byłem przeciwny start-upom… dopóki nie wygrałem! Żarty na bok, wyzwaniem numer jeden dla start-upów jest: jak się wybić? Możesz mieć świetne rozwiązanie, ale tak samo jest z tysiącem innych start-upów. Jedną z wielkich rzeczy, jakie SiGMA zrobiła dla branży, jest wybranie dziesięciu naprawdę świetnych firm spośród kilkuset konkurentów i umożliwienie im przekazania swojego przesłania, pokonania innych i dotarcia do klienta. To nasza codzienna walka – jak dotrzeć do klienta, potencjalnych partnerów i inwestorów?’

Kliknij tutaj, aby zgłosić się do konkursu Emerging Tech Pitch 2020 na AIBC.
Kliknij tutaj, aby zgłosić się do SiGMA Pitch 2020 w obszarze iGaming.

Tagi
AIBC AIBC Summit Malta blockchain startup blokchain startupy malta aibc summit startup pitch

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

BitcoinBTC
20 239,67 USD5,71%
EthereumETH
1155,83 USD9,65%
TetherUSDT
1,00 USD0,00%
USD CoinUSDC
1,00 USD0,00%
Binance CoinBNB
233,38 USD7,46%
Binance USDBUSD
1,00 USD0,00%
XRPXRP
0,33 USD2,88%
CardanoADA
0,47 USD3,65%
SolanaSOL
35,71 USD8,45%
HEXHEX
0,04 USD10,36%
DogecoinDOGE
0,07 USD3,67%
DaiDAI
1,00 USD-0,14%
TRONTRX
0,07 USD3,79%
PolkadotDOT
7,04 USD4,41%
LEO TokenLEO
5,76 USD-1,97%
Wrapped BitcoinWBTC
20 317,87 USD6,03%
Shiba InuSHIB
0,00 USD5,23%
AvalancheAVAX
18,02 USD7,18%
Lido Staked EtherSTETH
1119,18 USD9,70%
PolygonMATIC
0,53 USD14,50%