ABC Inwestowania konferencja online

ABC Inwestowania: konferencja online już 18-19 września

W dniach 18-19 września odbędzie się konferencja online ABC Inwestowania. Jak twierdzą organizatorzy, wydarzenie “otwiera przed Tobą drzwi do edukacji na temat rynków finansowych. Jeżeli chcesz inwestować, natomiast czujesz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, jesteś we właściwym miejscu.”

ABC Inwestowania: właściwe wydarzenie we właściwym czasie

Mamy czas kryzysu, w czasie którego wiele wartościowych aktywów zostało mocno przecenionych. Do tego stopy proc., które dotąd pozwalały zamożnym Polakom zarobić pieniądze na lokatach, znalazły się na niemal zerowych poziomach. Co więc robić? Inwestować na giełdzie? Kupować kruszce? Prelegenci ABC Inwestowania odpowiedzą na te pytania.

Podczas e-wydarzenia pojawi się m.in. Michał Stanek (Prezes Zarządu Qvalue), Marcin Wenus (założyciel Comparic.pl i prezes fundacji Invest Cuffs), Trader 21 (popularny bloger, właściciel bloga Independent Trader), Marek Parzyński (prezes Games Incubator i Pway), Albert “Longterm” Rokicki (Longterm.pl), Karol Wenus (prawnik w Kancelarii WLZ), Bartosz Graś (wspólnik w Kancelarii Kijewski Graś), a także dobrze znany w obszarze kryptowalut, Mike Satoshi.

Dokładny program już niebawem zostanie ogłoszony na stronie abc-inwestowania.pl. Pod tym adresem można także zapisać się na udział w evencie. Ponadto udział w konferencji umożliwia zobaczenie online gali rozdania nagród Invest Cuffs 2020. To impreza, w czasie której nagradzane są znane osobistości świata finansów.

Spójrz szerzej na inwestowanie

Jak twierdzą organizatorzy, udział w wydarzeniu pomoże zgłębić tajniki inwestowania na rynkach akcji, GPW, Newconnect, kryptowalut, Forex czy globalnych indeksów.

“Poszerz własne spojrzenie na inwestycje i poznaj kierunki, które obierają obecnie czołowi inwestorzy i eksperci. Zdobądź bezcenną wiedzę i czerp z doświadczenia najlepszych. Z ABC Inwestowania zyskujesz bezpłatnie dostęp do świata inwestycji XXI wieku. Dołącz już teraz!”

– zachęcają organizatorzy.

Jesteśmy przekonani, że udział w wydarzeniu pomoże wszystkim lepiej zrozumieć ideę inwestowania w dobie kryzysu. Zarówno, jeśli chodzi o tradycyjne rynki pokroju GPW, jak i te bardziej innowacyjne, np. kryptowaluty. Portal Bitcoin.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
abc inwestowania event inwestowanie online
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.