Bitcoin Radio Podcast

+90% w tydzień. Festiwal kryptowalut powraca – Bitcoin Radio #21

Po raz kolejny zamykam najciekawsze rzeczy ze świata kryptowalut w 20-minutowym odcinku! Dawno już nie było tak wielkiego kryptowalutowego szału. […]

Data publikacji: 24 listopada 2020

bitbay

Po raz kolejny zamykam najciekawsze rzeczy ze świata kryptowalut w 20-minutowym odcinku!

Open in Spotify

Dawno już nie było tak wielkiego kryptowalutowego szału. Bardzo dawno. Dlatego 21 epizod Bitcoin Radio przepełniony jest “ohami” i “ahami” zachwytu nad tymi altcoinami, które w tym tygodniu absolutnie zdominowały rynek. Na czele wszystkich stoi, oczywiście, XRP, które w fenomenalnym stylu przywróciło spektakularną historię altów z 2017 roku.

Z niezwykle dobrej strony pokazuje się też Ether, którego siły przerobowe dały czadu – druga kryptowaluta zwiększyła swoją wartość o 30% i bije się o więcej.


A ponadto w najnowszym odcinku Bitcoin Radio!


Bitcoin pobił swoje ATH! Ale nie chodzi o ATH cenowe tylko ATH kapitalizacji. Jak się okazuje, przebicie granicy $18 000 wystarczyło, aby pobić rekord kapitalizacji ustanowiony 16 grudnia 2017 roku. Jak to się stało? Głównie dzięki zwiększonej podaży BTC. W ciągu ostatnich 3 lat przybyło ich bowiem około 1,8 miliona. To w zupełności wystarczyło, aby nadrobić stratę z ubiegłych lat. Jak BTC zachowa się jednak w przyszłości? To nadal niewiadoma.

Są natomiast spekulacje dotyczące ETH! Mówi się, że w kolejnym cyklu ETH ma urosnąć do wartości znacznie wyższych niż przy ostatnim ATH ($1200). W Bitcoin Radio pochylimy się nad tymi liczbami dogłębniej.

Odchodząc na chwilę od cen na rynku, spojrzymy też na świat reklamy i marketingu. Okazuje się, że o Bitcoinie też da się robić fajne materiały, które będą emitowane w mediach społecznościowych. Jeśli jesteście więc zainteresowani tym, jak eToro radzi sobie z marketingiem bitcoina – słuchajcie uważnie.

Na koniec podrzucam Wam ciekawy konkurs od CMC – do wygrania całkiem sporo pieniądza!

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion