Bitcoin Radio Podcast

3 powody żeby kupić Bitcoina – Bitcoin Radio #30

Jeśli miałbym wymieniać wszystkie powody, dla których warto mieć bitcoina w swoim portfel, to pewnie nie starczyłoby mi palców, aby […]

Data publikacji: 26 stycznia 2021

bitbay

Jeśli miałbym wymieniać wszystkie powody, dla których warto mieć bitcoina w swoim portfel, to pewnie nie starczyłoby mi palców, aby wszystkie wyliczyć. W dzisiejszym odcinku istotnym tematem są jednak trzy powody, które pojawiły się w raporcie opublikowanym przez JP Morgan!

Open in Spotify

3 powody żeby słuchać Bitcoin Radio

Przede wszystkim sylwetka charyzmatycznego i przystojnego prowadzącego!

A poza tym kilka naprawdę ciekawych tematów z ostatniego tygodnia z branży kryptowalut! W tym tygodniu największe wrażenie na wszystkich zrobiło ETH, które ustanowiło swoje nowe ATH. Co jednak istotniejsze, nie jest to związane ze zwykłym, spekulacyjnym skokiem. Ethereum już od dłuższego czasu stabilnie się rozwija w takich aspektach jak liczba aktywnych adresów, wolumeny czy chociażby popyt technologiczny. To bardzo dobry sygnał! Tak więc Ethereum ma co świętować.

Ciekawie jest też w przypadku Bitcoina. Król kryptowalut według analizy Skew osiągnął najwyższy poziom zmienności od momentu ostatniego krachu w marcu 2020 roku. Wtedy też cena BTC spadła w bardzo krótkim czasie z $10 000 do $4000. Tym razem jest podobnie – nowy szczyt jest wyznaczony w dużej mierze dzięki spadkom ceny.

Kryptowalutowe spadki dały się we znaki nastrojom inwestorów. Jeśli spojrzymy na Crypto Fear and Greed Index, zobaczymy tam wyjątkowo niskie wartości wskaźnika chciwości. Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nastroje inwestorów według tego narzędzia wskazywały na bardzo “chciwe” nastroje wśród kupujących. Jak się okazuje, nawet taka krótkotrwała korekta, której byliśmy świadkami dwa tygodnie temu może w radykalny sposób zmienic nastroje na rynku.

Żeby humor nie był zbyt zły, z radosnymi wieściami przychodzi Capo – twitterowy analityk, który informuje, że bitcoinowa korekta po osiągnięciu ostatniego szczytu właśnie się kończy. Według jego prognoz czekają nas kolejne wzrosty. Sam analityk twierdzi, że bacznie obserwuje kilka altcoinowych pozycji – czy to zapowiedź sezonu altów? W ramach ciekawostki, polecam skorzystanie z jeszcze jednego narzędzia – altcoin season index.

A Wy jakie macie 3 powody, żeby kupić Bitcoina?

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion