Malta Blockchain Summit

 

Agenci, którzy zdobędą certyfikat, będą przedstawicielami firm, reprezentującymi je w rozmowach z urzędami i nadzorem finansowym. Tym samym wyeliminowany zostanie problem, że nie wiemy kto stoi za projektem ICO, w które chcemy zainwestować. Będzie to znaczący krok dla całej branży. Krok ten może przyczynić się do zainteresowania inwestorów instytucjonalnych, których działania ukierunkowane są na dobrze uregulowane podmioty. Skutkiem może być napływ świeżego kapitału na rynek kryptowalut, czego następstwem mogą być wzrosty na giełdach.

 

Wejściu nowych przepisów towarzyszyć będzie 2-dniowy event Malta Blockchain Summit. Będzie to jedno z największych wydarzeń branży kryptowalut jakie dotychczas się odbyły. Weźmie w nim udział ok. 5000 przedsiębiorców z obszaru zdecentralizowanych technologii. Wśród nich będą politycy, przedstawiciele firm, naukowcy, twórcy projektów ICO, deweloperzy, inwestorzy i wszyscy Ci, którzy chcą być w centrum wydarzeń trwającej blockchainowej rewolucji. Nie zabraknie również przedstawicieli mediów, wśród których będzie m.in. zespół Bitcoin.pl oraz CryptoProfit.pl.

 

W Malta Blockchain Summit weźmie udział m.in. premier Malty, Joseph Muscat, który nagrał nawet oficjalne zaproszenie na to wydarzenie. Jako osoba bezpośrednio zaangażowana w tworzenie nowego prawodawstwa, wygłosi przemowę otwierającą event.

 

 

Wydarzenie będzie serią wartościowych prelekcji praktyków z branży. Poruszone zostaną tematy nie tylko związane bezpośrednio z kryptowalutami i blockchainem. Przedmiotem dyskusji będą również zagadnienia takie jak sztuczna inteligencja, big data, technologia kwantowa oraz internet rzeczy.

 

Wśród prelegentów, oprócz premiera Malty, znajdą się m.in. John McAfee, Silvio Schembri, Miko Matsumura, Ben Goertzel, Felix Petersen, Rob Viglione, Benjamin Bilski, oraz wielu innych ekspertów bezpośrednio zaangażowanych w branżę. Ciekawostką będzie tu Sophia Robot - prelegent-robot, działający dzięki sztucznej inteligencji.

Prelekcje zostały podzielone na obszary takie jak: regulacje, marketing i inwestycje, technologia, ekonomia tokenów i kryptowalut. Dzięki temu możemy być pewni, że każdy znajdzie tu dla siebie konkretną wartość.

 

Z pełną agendą Malta Blockchain Summit można zapoznać się pod adresem: 

https://maltablockchainsummit.com/agenda/

 

Będzie to nie tylko świetna okazja do pogłębiania wiedzy, ale również możliwość nawiązania wartościowych relacji biznesowych. Dla tych, którzy zainwestowali swoje środki w projekty kryptowalutowe, będzie to szansa, aby osobiście porozmawiać z ich twórcami. Ci, którzy sami takie projekty tworzą, będą mogli zaprezentować je dużemu gronu inwestorów, zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych.

 

Podczas eventu odbędzie się również Blockchain Hackathon, który będzie szansą dla deweloperów na zaprezentowanie umiejętności. Zespoły programistów będą konkurowały ze sobą w rozwiązywaniu najbardziej palących problemów technologii blockchain. Więcej informacji o hackathonie jest dostępnych pod adresem: https://maltablockchainsummit.com/blockchain-hackathon/

 

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego wideo z zapowiedzią wydarzenia:

 

 

Organizatorzy przygotowali kilka wersji wejściówek, dedykowanych dla różnych grup uczestników. 

 

UWAGA!: Dla naszych czytelników mamy kod uprawiający do 25% zniżki. Podczas zakupu biletów należy wpisać: MIG25A5043797D.


Bilety na Malta Blockchain Summit można nabyć pod adresem: https://maltablockchainsummit.com/buy-tickets/

 

Na Maltę dotrzemy m.in. tanimi liniami Wizzair, z Warszawy, Poznania lub Berlina.

Do zobaczenia 1 listopada na Malta Blockchain Summit!