Konferencja ILoveCrypto3

 

Jesteś pasjonatem kryptowalut? Wierzysz w technologię blockchain i zdajesz sobie sprawę z nadchodzącej rewolucji?

 

Chciałbyś dowiedzieć się, jak w codziennym życiu możesz korzystać z benefitów, jakie niosą za sobą kryptowaluty? Chcesz przede wszystkim zrozumieć sens używania coinów w codziennym życiu, a także dowiedzieć się, jak z ich pomocą skalować biznes?
W takim razie przedstawiamy rozwiązanie - jednodniowa konferencja I <3 Crypto, na której otrzymasz zastrzyk konkretnej i gotowej do wykorzystania w praktyce wiedzy

 

Konferencja I <3 Crypto odbędzie się 23 październiku w Warszawie i będzie pierwszą taką inicjatywą opartą o smart kontrakt pomiędzy prelegentami, organizatorem i uczestnikami. Zdecentralizowana baza danych, na której jest on oparty, zapewnia całkowitą transparentność. Oznacza to w praktyce tyle, że jako widz będziesz wiedział dokładnie:

 

         - ile biletów zostało sprzedanych na wydarzenie
         - jakie wynagrodzenia otrzymają poszczególni prelegenci
         - ile zarobią organizatorzy.

 

Konferencja tworzona jest dla ludzi biznesu, którzy nie boją się rozwijać swoich projektów przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz chcą poznać pojęcie i narzędzie cryptomarketingu. Dodatkowym powodem, dla którego nie warto przechodzić obok konferencji obojętnie, jest dobór prelegentów - praktyków. Każdy z nich zaprezentuje konkretnie działania, opiszą ich przyczyny i skutki, jakie przyniosły w ich biznesach. Każde wystąpienie będzie trwało 18 minut - analogicznie do konwencji utrzymywanej przez TEDx, ogólnoświatowe konferencje na najwyższym poziomie.

 

Spójrz na agendę! Zobacz sam, że podcza konferencji I <3 Crypto na scenie znajdą się reprezentanci najprężniej działających w Polsce i na świecie firm. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj. (https://www.ilovecrypto.pl/konferencja/)

 

Nie może Cię zabraknąć!