24.10.2018 Blockchain Alliance Cracow new

 

Potęga kryptowalut w dużej mierze zawiera się w stojącej za nimi technologii - blockchainie, i co do tego nikt, kto się nimi interesuje, nie ma wątpliwości. Gorącym dyskusjom podlega natomiast wykorzystanie tego potencjału - czy “blockchain’ to tylko buzzword, a jeśli nie, kto, gdzie, jak i przede wszystkim po co go używa?

 

Na to pytanie odpowiedzieć starają się organizatorzy cyklicznych wydarzeń Blockchain Alliance, których Bitcoin.pl został partnerem medialnym. Wspólnie staramy się propagować ideę edukacji, badań i dobrych praktyk zastosowania technologii blockchain w Polsce.

 

Blockchain Alliance to efekt współpracy z przedsiębiorcami, inwestorami, środowiskami akademickimi i early adopterami nowych technologii. Odbędzie się w gronie zarówno entuzjastów, jak i profesjonalistów, którzy na blockchainie opierają swoją codzienną pracę. Przedstawiciele start-upów i wielkich korporacji w towarzystwie prawników, finansistów, marketingowców, naukowców i programistów zaprezentują powody, dla których zdecydowali się na wykorzystanie technologii blockchain oraz opiszą skutki, jakie przyniosło takie rozwiązanie w ich pracy. Ich prelekcje zawierać będą także praktyczne porady i wskazówki dla tych, którzy myślą o implementacji rozproszonej bazy danych w swoim biznesie.

 

Tematem przewodnim wydarzenia Blockchain Alliance w dniu 24 października będzie:

 

Rewolucyjna technologia i strategia: potencjał krypto i blockchain oraz jego wykorzystanie we współczesnej gospodarce cyfrowej.

 

Formuła odpowiadać będzie tej wypracowanej przy poprzednich edycjach - całodzienny meetup podzielony zostanie na bloki wykładowe, przerwę lunchową, kawową oraz coctail party - tak, by możliwa była również dyskusja z prelegentami w kuluarach. Ostatnim elementem będzie debata. Potencjał krypto i blockchain do rewolucji niemal każdej gałęzi przemysłu we współczesnej gospodarce.

 

Wysoką merytorykę wydarzenia gwarantuje nie tylko bogate doświadczenie organizatorów, ale głównie selekcja prowadząca do wyboru najlepszych prelegentów - pionierów branży, którzy wspólnie skupią się na połączeniu całej różnorodności dyscyplin, w których można zastosować technologię blockchain, rozproszone rejestry baz danych DLT i waluty cyfrowe.

 

Blockchain Alliance Cracow odbędzie się 24 października w audytorium im. W. Danka na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

 

Dla czytelników bitcoin.pl przygotowaliśmy z Organizatorami kod rabatowy do wykorzystania przy rejestracji na stronie: https://blockchainalliancecracow.evenea.pl/

 

Partner    Kod obniżający cenę o    19.00 %