Tutaj wypłacisz Bitcoin 6 6

 

Od poniedziałku czyli 24 września BitCan.pl uruchamia nową formę płatności za sprzedaż bitcoinów na swojej nowej platformie. Każdy użytkownik BitCan.pl będzie mógł wypłacić pieniądze za sprzedane bitcoiny w jednym z 7500 bankomatów w całej Polsce - bez użycia karty i bez potrzeby posiadania konta w banku. Usługa przez pierwsze 3 miesiące będzie darmowa.

 

Usługa zostanie włączona dla wszystkich użytkowników platformy o godzinie 10:00 w Poniedziałek 24 września, 2018.

 

Aby skorzystać z usługi ,,wypłata bitcoinów z bankomatu'' należy posiadać konto na platformie BitCan.pl - konto możecie założyć klikając tutaj. Do wypłaty środków wystarczy telefon komórkowy. Po kliknięciu w panelu ,,Sprzedaj Bitcoiny'' użytkownik natychmiast otrzymuje sms z kodami PIN, które pozwalają podjąć gotówkę z dowolnego bankomatu w ciągu kilku chwil. 

 

Otrzymaliśmy wcześniejszy dostęp do usługi i po przetestowaniu potwierdzamy - kody sms zostały dostarczone w ciągu kilku sekund od sprzedaży bitcoinów. Pieniądze wypłaciliśmy w dniu dzisiejszym (sobota) bez żadnego problemu z pierwszego napotkanego bankomat. 

kantor bitcoin bitcan bankomat01

 

 

Jak widać powyżej - wypłatę można zlecić nie tylko z komputera, ale także ze smartfona - na stronie https://bitcan.pl/kantor/sprzedaz podajemy kwotę, za którą chcemy sprzedać bitcoiny, wybieramy jako sposób zapłaty "Bankomat" i gotowe. 

 

Limit pojedynczej wypłaty to 2000PLN, ale limit dzienny wypłat (od 00:00 do 23:59) na numer telefonu użytkownika wynosi 10 500 zł. Miesięczny limit (od 1 do ostatniego dnia danego miesiąca) wynosi 21 000 zł. Usługa dostępna wyłącznie na polskie numery telefonów. Kod SMS do wypłaty w bankomacie ważny jest przez 48 godzin. Abonent musi mieć włączoną usługę przyjmowania smsów Premium. Kiedy po zalogowaniu użytkownik sprzeda z portfela odpowiednią sumę bitcoinów, otrzyma wiadomość tekstową z załączonym kodem PIN i wraz z tym kodem może udać się do bankomatu, aby od ręki wypłacić gotówkę.” – pisze na swojej stronie właściciel platformy (źródło)

 

Bitcan bankomaty01

 

BitCan to bezpieczna platforma do zakupu, sprzedaży i przechowywania Bitcoinów.  Rejestracja i pełna weryfikacja na naszej platformie zajmuje mniej niż 3 minuty. Na stronach naszej konkurencji taka procedura może trwać nawet do 2 dni. A my robimy to w 3 minuty. Prosze sprawdzić i samemu się przekonać. Oferujemy wpłaty ekspresowe na najniższej prowizji w Polsce, jak i rownież natychmiastowe płatności Blikiem. Każdy użytkownik ma u nas założony bezpieczny, szyfrowany portfel bitcoin pozwalający mu natychmiast przyjmować BTC. Teraz dokładamy do tego natychmiastowe wypłaty z bankomatów - nie pobierając od tego żadnych kosztów. Każdy, kto chce natychmiast kupić lub sprzedać BTC wybierze nas - ponieważ w tym segmencie jesteśmy liderami na Polskim rynku.” – mówi Piotr Filipczak, Członek Zarządu BitCan.pl

 

BitCan oferuje aktualnie najłatwiejszy i najszybszy sposób wypłaty środków z kryptowalut, darmowe wypłaty z bankomatów przy sprzedaży to rzeczywiście najlepsza oferta na polskim rynku, co powinno przekonać do korzystania wszystkich napływających użytkowników bitcoina.