za
10 lat bitcoina warszawa

Świętuj 10 rocznicę powstania Bitcoina, już 26 stycznia w Warszawie

bitcoin halving party

31 października minęło 10 lat od publikacji przez Satoshi Nakamoto słynnego manifestu dotyczącego teorii kryptowalut. W konsekwencji 3 stycznia doszło do pierwszej transakcji w sieci Bitcoin między jego twórcą, a Halem Finney’em.

Portal poświęcony kryptowalutom oraz technologii Blockchain, Bithub.pl wraz z kantorem kryptowalut FlyingAtom organizuje 26 stycznia 2019 w Warszawie, konferencję poświęconą 10 rocznicy powstania Bitcoina. Konferencja 10 lat Bitcoina to całodzienne wydarzenie, połączone z galą rozdania Nexusów (nagród branżowych) oraz after party pod hasłem „To The Moon”. Cześć konferencyjną oraz galę rozdania Nexusów przedzieli występ zaproszonej gwiazdy polskiej branży rozrywkowej.

Konferencja z okazji 10 urodzin Bitcoina odbędzie się pod koniec stycznia w warszawskim teatrze Palladium, natomiast na after party uczestnicy przeniosą się do klubu Hybrydy. Wśród prelegentów znajdują się liderzy polskiej branży oraz zaproszenie zagraniczni goście. 26.01 w Warszawie będzie można posłuchać wystąpień m.in. Mariusza Sperczyńskiego pomysłodawcy i założyciela giełdy bitSecurities oraz Bitmarket, Roberta Wiecko COO w Dash Core Group Inc, firmie odpowiedzialnej za development kryptowaluty Dash czy Jacka Czarneckiego prawnik działający obecnie jako legal counsel w MakerDAO. Swoje wystąpienia będą mieli też Grant Blaisdell (Coinfirm), Holder Klein (Decred), Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio (Flyingatom), Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kirejczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (TJS).

Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie internetowej konferencji: 10latbitcoina.com.pl. Bilety dostępne są w dwóch wersjach, zwykłych oraz VIP. W skład normalnego biletu wchodzi udział w konferencji, udział w gali rozdania nagród, udział w after party oraz obiad podczas przerwy obiadowej. Decydując się na zakup biletu VIP, otrzymujemy wszystko to, co zawiera podstawowy bilet oraz: Miejsce w strefie VIP znajdującej się na Sali teatru, Open Bar z whiskey oraz catering z „Pora na Pola” podczas trwania konferencji oraz open bar na after party.

Ceny biletów zaczynają się od 300 zł w zależności od miejsca na sali. Do 14 stycznia można je nabyć z 50% zniżką, tak więc wejście na konferencję można nabyć już za 150 zł.

Jednym z kluczowych elementów zwiększania adopcji Bitcoina jest przyjmowanie płatności w kryptowalutach. Organizatorzy wydarzenia celebrującego BTC w pełni zdają sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie osoby pragnące uczestniczyć w konferencji “10 lat Bitcoina” mogą dokonać zakupu biletów poprzez oficjalną stronę 10latbitcoina.com.pl oraz bezpośrednio w sklepie FlyingAtom.shop z możliwości dokonania płatności w Bitcoinie!

Pula biletów w tej formie zakupu jest ograniczona dlatego zachęcamy wszystkich “krypto-ewangelistów” do wsparcia rynku właśnie w tej formie. Zachęcamy również do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów dostępnych w sklepie: monety, koszulki, kubki, smycze, portfele i wiele innych.

Organizacja konferencji jest możliwa dzięki wsparciu sponsorów. Główny ciężar finansowy wziął na siebie kantor kryptowalut FlyingAtom wraz ze sponsorem wspierającym, czyli firmą Devchain. Devchain jest Polską firmą programistyczną specjalizującą się w projektowaniu aplikacji internetowych opartych o sieć Blockchain.

Najbliższa taka okazja na świętowanie dopiero za 10 lat, więc nie warto przegapić swojej szansy. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś!

Strona wydarzenia: https://10latbitcoina.com.pl/

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności