Wiadomości

1% największych adresów Chainlink kontroluje 81% podaży

Udziały 1% największych adresów LINK osiągnęły właśnie trzyletni szczyt. Tak wynika z danych opublikowanych przez zespół firmy analitycznej Glassnode, które […]

Data publikacji: 18 stycznia 2021

bitbay

Udziały 1% największych adresów LINK osiągnęły właśnie trzyletni szczyt. Tak wynika z danych opublikowanych przez zespół firmy analitycznej Glassnode, które wskazują, że adresy te posiadają obecnie 81,737% całkowitej podaży. Zespół Glassnode podzielił się tymi informacjami za pośrednictwem poniższego tweeta:

Jak widać na powyższym wykresie, wieloryby LINK gromadzą token od 2019 roku. Dotychczasowa akumulacja jest dowodem na to, że grube ryby są szczególnie bycze, jeśli chodzi o przyszłą wartość ChainLinka (LINK).

Chainlink nowe ATH

Jeśli chodzi o cenę, Chainlink właśnie ustanowił nowe ATH w wysokości 23,75 dolarów – wg Binance. W momencie pisania tego artykułu, Chainlink kosztuje 22,30 USD, co wygląda na konsolidację powyżej strefy wsparcia 22 USD. Byczy sentyment w stosunku do Chainlinka jest bardzo mocno związany ze stabilnością Bitcoina i jeśli BTC może kontynuować swój ruch powyżej 34 000 USD, LINK cały czas może osiągać jeszcze wyższe wyniki.

Podsumowując, 1% największych adresów Chainlinka gromadzi LINK w sposób, który wskazuje, że są one pewne co do długoterminowej wartości tokena. Z punktu widzenia analizy technicznej, Chainlink właśnie ustanowił nowe ATH, a większość dziennych wskaźników wskazuje na wykupione terytorium.

Jednakże mogło się już rozpocząć FOMO, a Chainlink może być na dobrej drodze do jeszcze szybszych wzrostów, tak jak to miało miejsce w lipcu ubiegłego roku. Jeśli chodzi o strefy wsparcia na szczeblu makro, w przypadku szybkiej korekty powinniśmy zwrócić uwagę na poziomy 20, 16 i 12 dolarów.

Jak informowaliśmy wczoraj, ATH osiągnęła też liczba wielorybów BTC. Aktualnie istnieje 2425 adresów BTC zawierających co najmniej 1000 Bitcoinów (w dniu dzisiejszym ponad 37 milionów dolarów).

Aktualny kurs Chainlinka i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić LINK i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion