Kurs21600

Bitmarket

Bitcantor1

coindealIdąc za popularnością, jaką cieszą się ostatnio kryptowaluty, Verified Solutions - firma zajmująca się tą technologią - postanowiła stworzyć jedną z pierwszych na świecie giełd edukacyjnych, w których do wygrania będą prawdziwe Bitcoiny.

PierwszyMBranża kryptowalutowa przeżywa rozkwit i rozwija się prężnie. Wśród wielu starupów na tym rynku, nie brakuje również polskich zdobywających popularność na świecie.

BitcantorNiedawno ruszyła nowa platforma umożliwiająca szybką wymianę kryptowalut bez rejestracji i weryfikacji.

BraveAutorzy przeglądarki internetowej Brave obiecywali gotowy produkt na koniec sierpnia. Zamiast tego mamy jednak kolejną betę, niemniej wprowadzono zasadniczą cechę przeglądarki, czyli mikropłatności w bitcoinach.

bitcoinetCzasopismo internetowe bitcoinet.pl zaprezentowało pierwszy odcinek programu Bitcoin i Blockchain. Od teraz serwis planuje publikować nowe materiały w każdy czwartek w samo południe. W przyszłym tygodniu start będzie miała nowa seria związana z prawem. Autorzy programu zapowiedzieli także kolejne wywiady z ludźmi z branży oraz testy ciekawych rozwiązań i konkursy z nagrodami.

keep2Bitcoinomat.pl staje się pierwszym oficjalnym polskim partnerem firmy KeepKey – producenta jednego z najlepiej zabezpieczonych sprzętowych portfeli Bitcoin i innych kryptowalut.

mega dot comKim Dotcom przedstawił właśnie nowe plany odnośnie swojego serwisu MEGA, w których Bitcoin odgrywa ważną rolę.

bitbay 3.0

infobtc-1160x653

BitCoin Reklama GiF 380x280