кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs22650

Bitmarket

 

BitbaySuszek 

 

Podczas Polskiego Kongresu Bitcoin, Sylwester Suszek  oficjalnie zakomunikował, że giełda Bitbay przenosi się na Maltę. Nasz rodzimy biznes kryptowalutowy, który jest jednym z największych w Europie został zaproszony na słoneczną wyspę przez tamtejszego premiera.

 

„Dzisiaj mogę już oficjalnie powiedzieć … że jednak decyzja o planie B, o której państwo czytaliście, została podjęta w stu procentach, więc również BitBay wychodzi już z Polski. Jest to przykre. Przechodzi na Maltę.” – potwierdza Suszek

 

Prezes BitBay zapowiedział jednocześnie, iż już w niedługim czasie zostaną wydane i uruchomione pierwsze licencje dla giełdy, które zapoczątkują jej funkcjonowanie na pro-kryptowalutowej Malcie.

 

Co zaś zrobiła Polska dla prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmy która zauważona została nawet przez komisję Europejską i zaproszona do obrad przy okrągłym stole? Nagrodziła BitBay… wpisem na czarną listę KNF.

 

Dziś jednak giełda podjęła jeszcze jedna próbę w nadziei na  normalizację i racjonalizację podejścia aparatu państwowego do kryptowalut w Polsce, pisząc list do premiera Mateusza Morawieckiego:

 

BitBay list page 001a

BitBay list page 002

bitbay 3.0

FlyingAtom