кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs30773

Bitmarket

Mick Mulvaney

 

Amerykański Senat oficjalnie potwierdził przez głosowanie, że Mick Mulvaney znany propagator i miłośnik Bitcoina został dyrektorem Biura Zarzadzania i Budżetu.

 

Republikanin Mulvaney znany ze swojej krytyki i niechęci do amerykańskiej Rezerwy Federalnej (FED) był jednym z trzech kandydatów na stanowisko dyrektora biura o czym pisaliśmy w grudniu.

 

Mulvaney na jednym ze spotkań z wyborcami stwierdził, że FED zdewaluowała dolara i dławi rozwój gospodarczy USA. Jednocześnie podkreślił, że Bitcoin jest walutą, którą żaden rząd nie jest w stanie manipulować. Rolą byłego senatora będzie zmniejszenie wydatków i przede wszystkim ogromnego długu wynoszącego ponad 20 bilonów dolarów.

 

Mulvaney znany jest nie tylko ze świata polityki. Republikanin dał się poznać jako propagator i miłośnik Bitcoina. Jest twórcą między innymi bitcoinowego klubu parlamentarnego. Znany jest również jako prelegent konferencji na których propaguje Bitcoina i krytykuje obecny system finansowy oparty na długu.

 

 


Bitcoin zyskał właśnie kolejnego bardzo wpływowego sojusznika z najbliższego otoczenia Prezydenta Trumpa. Jaki będzie miało to wpływ na upowszechnienie kryptowalut czas pokaże.

 

zdjęcie: Flickr.com

bitbay 3.0

FlyingAtom